Dofinansowanie do montażu instalacji PV - mój prąd - Energetyka słoneczna
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Energetyka słoneczna Dofinansowanie do montażu instalacji PV - mój prąd
REKLAMA
REKLAMA

Dofinansowanie do montażu instalacji PV - mój prąd

Brak awataru
Star Ter

Pytanie o program mój prąd. Czy komuś udało się uzyskać takie dofinansowanie? Czy dokumentacji którą trzeba wypełnić jest dużo? Jak to wygląda z waszej perspektywy?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Eryk SP

Wniosek o dofinansowanie można składać, tak długo jak dlugo dostępne są środki. A z tego co wiem, to środki jak na razie są dostępne.

Maksymlana kwota dofinansowania to połowa kosztów inwestycji, ale nie więcej niż 5 tys zł.

Ostatnio na portalu WysokieNapięcie pojawiła się ciekawa analiza. Bez żadnego wsparcia koszt przykładowej instalacji to wydatek około 28 tys zł. Ale ze wsparciem programu MójPrąd oraz z ulgą termomodernizacyjną koszt tej samej instalacji może spaść do około 19 tys zł.

Warto wysłać zapytanie z prośbą o wycenę np do Vex Energy - oni projektują, sprzedają i doradzają. Większość kwesti można załatwić zdalnie, przez maila. Tutaj masz namiar: https://programmojprad.com/formularz-ofertowy/

Ostatnio edytowane 23.04.2020 przez Eryk SP. Powód: tcc
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
mariuszger german

Dofinansowanie pomogła mi uzyskać firma sungrant i praktycznie bez mojego udziału! Polecam

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Maciej gdyn

Przebiegło bezproblemowo i uzyskałem 50% dofinansowania, około 20 tysięcy złotych gdyż miałem dużą inwestycję

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kacper Komin

Potwierdzam, też z tego skorzystałem

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl