Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK - NORD DRIVESYSTEMS - TECHNIKA NAPĘDOWA - NORDAC LINK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK

fot. NORDAC Link

Asortyment modułów elektroniki napędów firmy NORD DRIVESYSTEMS został poszerzony o przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK.

Technologia przenośnikowa i intralogistyka, np. w zakresie obsługi bagażu na lotniskach, wymaga zastosowania takich układów sterowania napędami, które można w bezproblemowy sposób zainstalować i które będą łatwo dostępne podczas działania i konserwacji. Obecnie ponad 80 lotnisk na całym świecie wykorzystuje rozwiązania NORD do prac związanych z obsługą bagażu. Seria systemów rozproszonych NORDAC LINK (FDS) poszerza asortyment produktów NORD i zapewnia klientom układ sterowania napędem, który można elastycznie zamontować blisko silnika. Dzięki technologii napędu zdecentralizowanego koszty systemu mogą zostać znacznie zmniejszone.

W naszej fabryce w Aurich, w Niemczech, od 1984 roku opracowujemy i tworzymy technologię napędów elektronicznych będących integralną częścią naszego systemu produktów modułowych. Opierając się na naszej bogatej wiedzy i znacznych mocach produkcyjnych możemy zaoferować klientom optymalną jakość i gwarantowaną kompatybilność wszystkich komponentów technologii napędów, począwszy od wysokosprawnych przekładni i energooszczędnych silników po innowacyjną elektronikę napędów z funkcjami oszczędzania energii. Po wprowadzeniu nowej serii systemów rozproszonych (FDS) rozszerzyliśmy naszą ofertę o przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników z możliwością bezpośredniego montażu w infrastrukturze zakładu. Główne cechy tego systemu to elastyczność urządzeń i funkcji, niezależna konfigurowalność zgodnie z wymaganiami danego zastosowania, szybkie uruchomienie dzięki złączom wtykowym oraz uproszczona konserwacja systemu poprzez zintegrowane wyłączniki serwisowe i urządzenia do lokalnego sterowania ręcznego.

Zdecentralizowany montaż systemu rozproszonego (FDS) w pobliżu napędu, na ścianie lub maszynie, w połączeniu ze swobodnie dostępnymi gniazdami opcji umożliwia szybkie i zmienne planowanie oraz wdrażanie systemu. Wyłącznik  serwisowy umożliwia bezpieczną i łatwą konserwację systemu rozproszonego (FDS) na miejscu. Dwanaście standardowo dostępnych gniazd M12 zapewnia klientom dużą elastyczność i umożliwia pełne wykorzystanie  wyposażenia systemu rozproszonego (FDS). Jednocześnie kodowane złącza wtykowe gwarantują bezproblemowy montaż i uruchomienie przy minimalnym wysiłku. Z tego powodu nawet największe projekty intralogistyczne można wyposażyć w technologię napędów NORD dostosowaną do wymagań, zapewniającą oszczędność czasu i kosztów.

Rozrusznik silników NORDAC LINK

Rozrusznik silników NORDAC LINK

Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK

Kompletne wyposażenie:

  • Elastyczna konfiguracja i funkcja – system można dowolnie konfigurować według wymagań i zastosowania
  • Dostępne przetwornice częstotliwości (do 7,5 kW) i rozruszniki silników (do 3 kW)
  • Szybkie uruchomienie wynikające z prostej budowy
  • Możliwość prostego i niezawodnego podłączenia
  • Uproszczony system konserwacji dzięki zintegrowanemu wyłącznikowi serwisowemu i urządzeniom do lokalnego sterowania ręcznego
  • Możliwość zintegrowania ze wszystkimi systemami magistralowymi – dostępne do montażu indywidualnego lub szeregowego
  • Dwie wielkości - wielkość 1 do 3,0 kW, wielkość 2 do 7,5 kW
  • Obie wielkości dostępne także z wentylatorami
  • Rozruszniki silników do 3,0 kW

Pełną specyfikację produktu można zobaczyć na stronie www.nord.com

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
NORD Napędy sp. z o.o.
NORD Napędy sp. z o.o.
ul. Zakrzów 414, Podłęże
tel.  +48 12 2889900
fax.  +48 12 2889911
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl