| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
Komputery, sprzęt komputerowy Grupa poruszająca zagadnienia dotyczące sprzętu komputerowego klasy PC. Problemy ze sprzętem, pomoc w ... |
|
|
|
Automania Grupa zrzeszająca pasjonatów czterech kółek. |
|
|
|
Przedsiębiorcy Grupa zrzeszająca przedsiębiorców oraz ludzi pragnących założyć własną firmę |
|
|
|
POMOC elektroonline.pl Masz problem z jakąś funkcjonalnością portalu, nie możesz dodać zdjecia video?? pisz pomożemy!! |
|
| REKLAMA |
W przemyśle same orły...
Naoglądałem ja się przez lata pracy i jednych i drugich. Jeden na dziesięciu ma jako - takie pojęcie o tym czym się zajmuje, reszta błąka się jak dzieci we mgle, he he! Paradoksalnie jest to korzystne dla tych 10% ekspertów, gdyż na ogół w takim stanie rzeczy są oni cennymi specjalistami, których pracodawcy szanują i doceniają.
Nie jest to bynajmniej zjawisko charakterystyczne tylko dla tej branży. Wszyscy z pewnością zauważają, że podobnie jest w innych dziedzinach.