Relpol na czasie - czasówki w obudowach instalacyjnych - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - AUTOMATYKA BUDYNKOWA - RELPOL - PRZEKAŹNIKI CZASOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Relpol na czasie - czasówki w obudowach instalacyjnych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Relpol na czasie - czasówki w obudowach instalacyjnych

fot. Relpol

Ciągły rozwój oferty Relpol S.A. w automatyce przemysłowej i domowej nie omija również przekaźników czasowych. Obecnie możemy poszczycić się 30 typami przekaźników dopasowanymi specjalnie do wymagań klienta. Doświadczenie zdobyte w aplikacjach rynku przemysłowego przenosimy na produkty rynku automatyki domowej oraz kubaturowej dając naszym klientom niespotykane wcześniej parametry jakościowe oraz wsparcie techniczne, nawet w najbardziej wymagających aplikacjach. Produkujemy „czasówki” już od kilku dziesięciu lat, wkładając w tę dziedzinę ogrom naszego zaangażowania. Zapraszam zatem do zapoznania się z naszymi najnowszymi produktami w obudowach instalacyjnych jak i przekaźnikami, które cieszą się niesamowitym uznaniem wśród naszych najbardziej wymagających klientów.

Seria MT-T.. jest to najintensywniej rozwijana przez nas grupa łącząca w sobie bezkompromisowe podejście do sterowania czasowego, wysoki poziom niezawodności i bardzo szeroką gamę rozwiązań. Możemy spotkać tutaj niesamowicie uniwersalne rozwiązania jak MT-W, ale również przekaźniki jednofunkcyjne pozwalające zminimalizować ryzyko błędu w trakcie instalacji. Podczas tworzenia tej serii założyliśmy przeniesienie całego naszego doświadczenia z rynku przemysłowego i wykonanie przekaźników, które swoimi funkcjonalnościami i możliwościami zaskoczą niejednego użytkownika.

Każdy przekaźnik w serii MT-T.. jest wyposażony w zasilacz działający od 12 do 240V AC/DC co pozwala działać w typowych napięciach używanych w systemach klimatyzacji i wentylacji, automatyce oraz energetyce. Dodatkowym atutem jest separacja wejścia sterującego, dzięki czemu możemy zasilać przekaźnik np. 230V AC, a sterować funkcją czasową za pomocą napięcia 12V DC Najnowszą zmianą jest zastosowanie przekaźników wykonawczych ze stykami AgSnO2, co pozwoliło zwiększyć odporność styków na obciążenia indukcyjne – jest to szczególnie ważne w przypadku zastosowania ich w aplikacjach oświetleniowych oraz przy załączaniu silników.

MT-W-M
MT-W-M

MT-W – generał wśród naszych czasówek i produkt, któremu zawsze poświęcamy uwagę podczas prezentacji. Poza wspomnianym wcześniej uniwersalnym napięciem zasilania został wyposażony w 25 funkcji czasowych, bardzo dużą dokładność odmierzania – poniżej 0,5% oraz daje możliwość ustawienia do trzech czasów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić bardzo wiele nietypowych operacji czasowych takich jak np. Niesymetryczna praca cykliczna, która trwa określony czas, wysłanie sygnału trwającego 100ms nawet po 100h od uruchomienia przekaźnika, oraz możliwość zatrzymania odmierzania funkcji poprzez wyzwolenie zestyku sterującego. Duża uniwersalność tego produktu tworzy z niego niezastąpiony komponent podczas uruchomień i serwisów – jeden produkt, który rozwiązuje niemal 99% potrzeb, do tego programowalny poprzez dwa przyciski – dzięki czemu nie musimy chodzić po obiekcie z komputerem w celem zmiany funkcji czasowej.

MT-TUA i MT-TUB – uniwersalni żołnierze. W dwóch przekaźnikach postanowiliśmy zamknąć najpopularniejsze funkcje czasowe. Są to jedne z najbardziej uznanych produktów z naszej oferty, znajdują swoje zastosowanie zarówno w aplikacjach przemysłowych jak i domowych, a ich ilość i różnorodność niekiedy zaskakują nawet naszych doradców technicznych. Budując te dwa wykonania dążyliśmy do tego, aby były one naturalną odpowiedzią na większość Państwa potrzeb. Dwa bratnie przekaźniki, które uzupełniają się wzajemnie, jak zgrany duet zautomatyzowały już niejedno urządzenie, linię przemysłową, a nawet budynek. Prostota obsługi, możliwość pracy w trybie bistabilnym, funkcje załączenia i wyłączenia serwisowego spowodowały oraz wiele innych, zaowocowały przekonaniem wielu automatyków i projektantów do naszych uniwersalnych żołnierzy.

MT-TUA_7 MT-TUB_7
MT-TUA_7          MT-TUB_7

MT- TE, MT-TWU i MT-TBP – zawodowi szeregowi. Nasze najnowsze rozwiązania. Idąc z ukłonem w kierunku klientów, którzy nie potrzebują wielu funkcji, zależy im na możliwie najprostszej obsłudze zbudowaliśmy przekaźniki jednofunkcyjne. Zawierają one w sobie to co najlepsze w serii MT-T czyli uniwersalność i niezawodność łącząc je z świetną ceną. Funkcje jakie są przez nie realizowane to opóźnione załączenie (MT-TE), załączenie na nastawiony czas (MT-TWU) oraz symetryczna praca cykliczna (MT-TBP). Przebojem wdarły się do sieci dystrybucji dając klientom wybór prostego i niezawodnego przekaźnika. Genezą ich powstania jest odpowiedź na potrzebę naszych klientów jaką było stworzenie prostego przekaźnika jednofunkcyjnego, który będzie zawierał w sobie jakość wyrobów marki Relpol S.A.

MT-TE-17S-11-9240 MT-TWU-17S-11-9240 MT-TBP-17S-11-9240
MT-TE-17S-11-9240   MT-TWU-17S-11-9240   MT-TBP-17S-11-9240

Wśród rodziny MT znajdziemy wiele więcej rozwiązań – jest to 14 modeli przekaźników czasowych, w obudowach instalacyjnych. Nie możemy zapomnieć tu o MT-TSD – wykonaniu do rozruchu gwiazda trójkąt, MT-TIP – niesymetrycznej pracy cyklicznej, MT-TER – opóźnionego załączenia i wyłączenia. W gamie naszych przekaźników na pewno znajdą Państwo rozwiązanie dopasowane do siebie, nie wspominając już o serii przekaźników przemysłowych, która dzięki swojej różnorodności i uniwersalności pozwala na budowę sterowania, którego nie powstydziłby się żaden automatyk.

MT-TSD MT-TIP
MT-TSD          MT-TIP

Kopalnią wiedzy o naszych produktach czasowych jest nasza strona internetowa oraz doradcy techniczni. Zapraszamy do zadawania pytań mailowo lub telefonicznie. Z największą przyjemnością dobierzemy dla Państwa czasówkę Relpol S.A. 

Relpol SA

ul. 11 Listopada 37, Żary
tel. +48 68 4790822
fax. +48 68 4790824

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Relpol SA
ul. 11 Listopada 37, Żary
tel.  +48 68 4790822
fax.  +48 68 4790824
www.relpol.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl