Wygrany oscyloskop uzywalbym w celu weryfikacji i sprawdzania jakości zasilania w zależności od odległości od stacji transformatorowej, a także w celu badania jakości napięcia wyjściowego inwerterow solarnych. Służyłby także do dalszej edukacji, gdyż kończę technikum elektryczne i chcę kształcić się dalej.
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
Utrzymanie ruchu Forum osób zajmujących się zawodowo utrzymaniem ruchu w zakładach. |
|
|
|
amatorzy elektroniki Nieelektronicy , fascynujący się tą dziedziną techniki . |
|
|
|
POMOC elektroonline.pl Masz problem z jakąś funkcjonalnością portalu, nie możesz dodać zdjecia video?? pisz pomożemy!! |
|
|
|
Automania Grupa zrzeszająca pasjonatów czterech kółek. |
|
| REKLAMA |