Wygrany oscyloskop uzywalbym w celu weryfikacji i sprawdzania jakości zasilania w zależności od odległości od stacji transformatorowej, a także w celu badania jakości napięcia wyjściowego inwerterow solarnych. Służyłby także do dalszej edukacji, gdyż kończę technikum elektryczne i chcę kształcić się dalej.
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
KOŁA SEP Studenckie, pracownicze czy inne - wszystkie koła związane z działalnością Stowarzyszenia ... |
|
|
|
Elektroenergetycy Zapraszam serdecznie wszystkich, których pasją lub zamiłowaniem jest zajmowanie się wysokim napięciem, ... |
|
|
|
Studenci i absolwenci ... Grupa zrzeszająca studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej |
|
|
|
Systemy Alarmowe Systemy alarmowe w instalacjach budynkowych, przemysłowych i innych. |
|
| REKLAMA |