Chciałbym użyć oscyloskopu do pomiarów i diagnostyki agregatów chłodniczych. Zwłaszcza do pomiaru i diagnostyki sprężarek bezolejowych turbocore. Są stosunkowo nowym rozwiązaniem na rynku będącym ogromnym zbiorem elektroniki. Niestety obecnie targać na dach starą poczciwą "osę" nie wyobrażam sobie.
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
Elektryka Samochodowa Grupa skierowana do osób zajmujących się profesjonalnie lub amatorsko elektyrką samochodową. |
|
|
|
Neuroinformatyka Grupa dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem metod pomiarów, analizy i modelowania pochodzących z ... |
|
|
|
PHP PHP: problemy,porady,ciekawe rozwiązania |
|
|
|
Rolnictwo energetyczne Informacje dotyczące rolnictwa energetycznego, biogazowni, biopaliw, roślin energetycznych itp. |
|
| REKLAMA |