Chciałbym użyć oscyloskopu do pomiarów i diagnostyki agregatów chłodniczych. Zwłaszcza do pomiaru i diagnostyki sprężarek bezolejowych turbocore. Są stosunkowo nowym rozwiązaniem na rynku będącym ogromnym zbiorem elektroniki. Niestety obecnie targać na dach starą poczciwą "osę" nie wyobrażam sobie.
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
PHP PHP: problemy,porady,ciekawe rozwiązania |
|
|
|
Systemy mikroprocesorowe Grupa skierowana do konstruktorów, programistów i hobbystów zajmujących się systemami ... |
|
|
|
Oświetlenie LED Grupa zajmująca się tematami związanymi z technologią LED. |
|
|
|
Oprogramowanie projektowe Grupa zrzeszająca osoby i poruszająca tematy z zakresu projektowania za pomocą oprogramowania CAD |
|
| REKLAMA |