Wypowiedz konkurskowa
Gdybym miał oscyloskop Tenma, miałbym duzo do zrobienia. Widziałbym widma,szumy i sygnały ucząc innych w sposob niebywaly. Duzo radości urządzenie daje pokaże je nawet mojej mamie. Ja z kolegami będziemy go używać i na pewno nie będziemy marnować !
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
Elektryka Samochodowa Grupa skierowana do osób zajmujących się profesjonalnie lub amatorsko elektyrką samochodową. |
|
|
|
Neuroinformatyka Grupa dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem metod pomiarów, analizy i modelowania pochodzących z ... |
|
|
|
PHP PHP: problemy,porady,ciekawe rozwiązania |
|
|
|
Rolnictwo energetyczne Informacje dotyczące rolnictwa energetycznego, biogazowni, biopaliw, roślin energetycznych itp. |
|
| REKLAMA |