Do czego używałbym przenośnego oscyloskopu?
Myślę że do obserwacji sygnału wychodzącego z gitary. Porównywałbym clean z poszczególnymi przesterami tak, aby potem stworzyc coś swojego, czego jeszcze do tej pory nie było
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
Elektryka Samochodowa Grupa skierowana do osób zajmujących się profesjonalnie lub amatorsko elektyrką samochodową. |
|
|
|
Neuroinformatyka Grupa dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem metod pomiarów, analizy i modelowania pochodzących z ... |
|
|
|
PHP PHP: problemy,porady,ciekawe rozwiązania |
|
|
|
Rolnictwo energetyczne Informacje dotyczące rolnictwa energetycznego, biogazowni, biopaliw, roślin energetycznych itp. |
|
| REKLAMA |