Do czego używałbym przenośnego oscyloskopu?
Myślę że do obserwacji sygnału wychodzącego z gitary. Porównywałbym clean z poszczególnymi przesterami tak, aby potem stworzyc coś swojego, czego jeszcze do tej pory nie było
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
PHP PHP: problemy,porady,ciekawe rozwiązania |
|
|
|
Systemy mikroprocesorowe Grupa skierowana do konstruktorów, programistów i hobbystów zajmujących się systemami ... |
|
|
|
Oświetlenie LED Grupa zajmująca się tematami związanymi z technologią LED. |
|
|
|
Oprogramowanie projektowe Grupa zrzeszająca osoby i poruszająca tematy z zakresu projektowania za pomocą oprogramowania CAD |
|
| REKLAMA |