Do czego używałbym przenośnego oscyloskopu?
Myślę że do obserwacji sygnału wychodzącego z gitary. Porównywałbym clean z poszczególnymi przesterami tak, aby potem stworzyc coś swojego, czego jeszcze do tej pory nie było
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
Akty prawne, normy Akty prawne, normy i inne zagadnienia |
|
|
|
WEMiF Grupa studentów, absolwentów i pracowników Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki ... |
|
|
|
INTELIGENTNE BUDYNKI Rynek budownictwa energooszczędnego w Polsce dopiero się rozwija, rośnie również zainteresowanie ... |
|
|
|
Politechnika Poznańska Grupa zrzeszająca pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Poznańskiej |
|
| REKLAMA |