Gniazda z samozaciskami Berker by Hager – bezpieczeństwo i komfort montażu - MONTAŻ INSTALACJI - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - HAGER - SAMOZACISKI - BERKER - BERKER BY HAGER - GNIAZDA ELEKTRYCZNE - GNIAZDA Z SAMOZACISKAMI - DEMONTAŻ - GNIAZDA SAMOZACISKOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Gniazda z samozaciskami Berker by Hager – bezpieczeństwo i komfort montażu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Gniazda z samozaciskami Berker by Hager – bezpieczeństwo i komfort montażu

fot. Gniazda samozaciskowe Berker by Hager

Gniazda zasilające to podstawowe narzędzie pracy instalatorów, dlatego tak istotne jest, by ich montaż był szybki i prosty, a surowce przeznaczone do ich produkcji – bezpieczne i trwałe.

Podążając za potrzebami elektryków, firma Hager poszerzyła swoją ofertę o gniazda z samozaciskami, które już teraz dostępne są w standardzie obok uznanych już gniazd z zaciskami śrubowymi.

Wraz ze wzrostem ilości odbiorników energii elektrycznej rośnie zapotrzebowanie na punkty zasilające w domu. Wybierając  gniazda, należy wziąć pod uwagę nie tylko niską cenę, ale przede wszystkim wysoką jakość materiałów, walory funkcjonalne, a także szybkość montażu. Inżynierowie z Hager Group udoskonalają wszystkie produkty tak, by jak najlepiej sprawdzały się w codziennym użytkowaniu montażystów. Aby zadowolić swoich odbiorców, stworzono specjalne gniazdka z samozaciskami.  

Jeden klik i gotowe!

W nowoczesnym budownictwie inwestorzy stawiają na oryginalny design oraz na bardzo dobrej jakości materiały konstrukcyjne. Podczas prac wykończeniowych zależy im na tym, aby przeprowadzane były szybko i sprawnie, dlatego poszukują produktów, które sprostają ich wymaganiom. Gniazda z samozaciskami oferowane przez firmę Hager zaprojektowano dla większego komfortu pracy instalatorów. Główną zaletą produktu jest łatwy i sprawny montaż bez użycia śrubokrętu, co pozwala skrócić czas pracy nawet o 50%. Przekłada się to na sprawniejsze ukończenie prac wykończeniowych, a to z kolei związane jest z oszczędnościami dla inwestora. Mało skomplikowana, intuicyjna instalacja pozwala uniknąć błędów podczas montażu oraz ułatwia ewentualny demontaż gniazda.

System samozacisków umieszczonych tylko z jednej strony gniazda sprawdza się idealnie, szczególnie w miejscach o ograniczonym dostępie, gdzie użycie śrubokręta jest utrudnione. Dodatkowo gniazda z samozaciskami ułatwiają podłączenie przewodów o różnych przekrojach, ponieważ zacisk w szybkozłączce zagwarantuje pewny, stały i niezmienny docisk w odpowiednim miejscu.

Dodatkowym  walorem gniazdek z samozaciskami jest możliwość stosowania ich w środowiskach, w których występują drgania np.: pracujące maszyny. Tym samym prace instalatorskie, budowlane i wykończeniowe mogą być wykonywane jednocześnie bez obawy o uszkodzenie mechanizmu. 

Budowa gniazdek z samozaciskami

Gniazda samozaciskowe Berker by Hager – jeden klik i gotowe!

Wyjątkowość gniazd zasilających marki Berker by Hager to nie tylko łatwość montażu, ale również przemyślana budowa. Gniazda posiadają galwaniczne odseparowanie pierścienia nośnego od elementów czynnych, zapobiegające pojawieniu się napięć indukowanych oraz wyraźny nadruk na froncie mechanizmu, mówiący o maksymalnej dopuszczalnej obciążalności. Wysokiej jakości pierścień nośny, bez ostrych krawędzi, posiada dodatkową możliwość montażu na miękkich powierzchniach, a dodatkowe specjalne oznaczenia wspomagają poziomowanie gniazda.

Dodatkowo krzyżowe śruby pazurków rozporowych posiadają teraz nowy zoptymalizowany gwint, pozwalający szybciej dokonać montażu lub demontażu, a przemyślana konstrukcja otwartych pazurków zapobiega uszkodzeniu przewodów w trakcie prac instalatora. Co więcej, aby ograniczyć zagrożenie skaleczeniem, pazurki umieszczone w cokole są schowane. Komfort montażu przewodów gwarantuje zoptymalizowana konstrukcja przyłączy, natomiast szybki i prosty demontaż zapewniają łatwe w obsłudze przyciski zwalniania.

Gniazda z samozaciskami Berker by Hager zostały stworzone, aby uczynić pracę instalatorów szybszą, łatwiejszą oraz bardziej bezpieczną. Przekłada się to także na oszczędność czasu oraz ograniczenie kosztów powstania inwestycji. Dodatkowo dzięki systemowi one.platform, do jednolitych mechanizmów można dobrać dowolną ramkę z ulubionej kolekcji serii wzorniczych Berker by Hager.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl