Walizki serwisowe Wiha dla elektryków - Cały warsztat przy sobie, gdziekolwiek jesteś - NARZĘDZIA RĘCZNE - NARZĘDZIA DLA ELEKTROINSTALATORÓW - WIHA
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Walizki serwisowe Wiha dla elektryków - Cały warsztat przy sobie, gdziekolwiek jesteś
drukuj stronę
poleć znajomemu

Walizki serwisowe Wiha dla elektryków - Cały warsztat przy sobie, gdziekolwiek jesteś

fot. Wiha

Aby praca elektryka była wydajna warto mieć pod ręką odpowiednie narzędzia. W ferworze kolejnych czynności oraz ciągłej zmiany miejsc z jednego obiektu na drugi, zmorą każdego fachowca bywa powstający w walizce bałagan – znalezienie odpowiedniego rozwiązania staje się wówczas nie tylko irytujące, ale i czasochłonne. W trosce o komfort i wydajność prac specjalistów, Wiha przygotowała dla elektryków dwie innowacyjne, profesjonalne walizki narzędziowe w rozmiarze XL (zawierające 82 elementy) i XXL (zawierające 115 elementów).

Wszystko w porządku

Bogate wyposażenie, przemyślany i ergonomiczny układ wewnętrznych przegród, mobilność, bezpieczeństwo transportu oraz komfort pracy z mocno rozbudowanym kompletem narzędzi – to główne korzyści, jakie nowe walizki narzędziowe Wiha mają do zaoferowania profesjonalnym elektrykom. Przegródki skrzynek XL (80 elementów) i XXL (115 elementów) zostały zaprojektowane z myślą o sprawnej i mobilnej pracy, która gwarantuje szybki i bezproblemowy dostęp do aktualnie potrzebnych narzędzi. Założenie zrealizowano poprzez innowacyjne podejście do kwestii przechowywania. W obydwu walizkach wykorzystano system specjalnych wkładek z systemem mocowania pojedynczych narzędzi. W momencie otwierania walizki, wkładki układają się pod różnymi kątami, co znacznie ułatwia wyjmowanie i odkładanie narzędzi na miejsce. Dodatkowo, przestrzeń między wkładkami można regulować samodzielnie. Dzięki temu, opisy znajdujące się na kołpakach rękojeści wkrętaków są dobrze wyeksponowane, co z kolei ułatwia odnalezienie odpowiedniego narzędzia. W walizce zostało przewidziane również miejsce na inne dodatkowe narzędzia i urządzenia. Użytkownik ma do dyspozycji jeden pusty, wychylny panel. Walizka przedzielona jest w środku zamykaną płytą. Znajduje się tam dodatkowy system przegródek, które użytkownik może dowolnie ustawić i przymocować do dna walizki. W tak powstałej przestrzeni można trzymać mierniki, niewymiarowe narzędzia czy inne elementy niezbędne do wykonywania codziennej pracy.

MOC ELEKTRYKA nadciąga

Od maja rusza program wspierający polskich elektryków organizowany przez firmy WIHA, ABB oraz SEP COSiW. Wystarczy zalogować się na stronie www.mocelektryka.pl aby korzystać z mocy korzyści, produktów i wiedzy. Włącz się już dziś i odbierz darmowy ebook z rozdziałem "Wytyczne pomiary w elektroenergetyce".

MOC ELEKTRYKA nadciąga

Zestawy obejmują m.in. uchwyt na bity LiftUp electric z magazynkiem, w całości izolowane wkrętaki z serii Wiha Slim o zmniejszonej średnicy trzonu do pracy z głęboko osadzonymi elementami śrubowymi i sprężynowymi, a także wielozadaniowe szczypce instalacyjne TriCut, które nadają się do przecinania przewodów, usuwania płaszcza zewnętrznego oraz do odizolowania końcówki przewodu, również w trudno dostępnych miejscach. Wielokrotnie nagradzane, izolowane, atestowane narzędzia Wiha zgodne są z wytycznymi Stowarzyszenia Elektryków Niemieckich (VDE), a każde z nich indywidualnie poddaje się kąpieli wodnej pod napięciem 10.000 V AC, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Ergonomiczne rękojeści gwarantują wygodę nawet podczas intensywnych prac, co pozwala uniknąć typowych chorób zawodowych.

Skarb profesjonalisty

Właściwie dobrane narzędzie zapobiega uszkodzeniu montowanych elementów oraz ogranicza ewentualne poprawki i przeróbki do minimum, a także zabezpiecza elektrotechnika przed niebezpiecznymi wypadkami. Dzięki bogatemu wyposażeniu skrzynek w specjalistyczne narzędzia VDE firmy Wiha, elektryk ma pod ręką narzędzia odpowiednie do praktycznie każdego zadania.

Wiha walizki serwisowe dla elektryków - Cały warsztat przy sobie, gdziekolwiek jesteś

 

Coś więcej niż walizka

Walizki w rozmiarze XL i XXL stworzono z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa sztucznego – polipropylenu, dzięki czemu można je wykorzystać w charakterze podnóżka do szybkich prac instalacyjnych. Skrzynie wyposażono dodatkowo w siłownik w postaci sprężyny gazowej z bezpiecznym hamulcem, który utrzymuje pokrywę w stabilnych pozycjach i zapobiega jej automatycznemu zatrzaśnięciu. Rozwiązanie to zapobiega przytrzaśnięciu palców, ale także pozwala każdorazowo odpowietrzyć zawartość skrzynki, zabezpieczając narzędzia przed działaniem wilgoci. Walizka w rozmiarze XL wyposażona jest w specjalny pas do noszenia, który zapewnia mobilność i pozostawia wolne ręce. Łatwy i komfortowy transport modelu XXL odbywa się z kolei dzięki stabilnym kółkom inline, zaś przemyślany system chowanych uchwytów umożliwia transport ciężkiej walizki dwóm osobom. W obu przypadkach skrzynki posiadają specjalne miejsca na zapięcie kłódki, dzięki czemu zabezpieczamy narzędzia przed niepowołanymi osobami.

Wiha walizki dla elektryków w rozmiarze XXL i XL dostępne są w dystrybucji specjalistycznej. Informacje nt. dostępności i sprzedaży można uzyskać pod adresem: www.wiha.com

 

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl