Relacja z III Konferencji Użytkowników Proficy - GE INTELLIGENT PLATFORMS - VIX AUTOMATION
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Relacja z III Konferencji Użytkowników Proficy
drukuj stronę
poleć znajomemu

Relacja z III Konferencji Użytkowników Proficy

Za sprawą firmy VIX Automation, Autoryzowanego Dystrybutora Oprogramowania GE Intelligent Platforms, w dniach 8-9 października w Siewierzu oraz Częstochowie zorganizowana została III edycja Konferencji Użytkowników Proficy.


Systemy Proficy to nowoczesne rozwiązania m. in. do wizualizacji, archiwizacji danych, zarządzania i sterowania produkcją i procesami. Na samym tylko polskim rynku zainstalowanych jest ponad 5000 licencji, na całym świecie jest ich ponad 350 000.

Celem organizowanego cyklicznie wydarzenia jest stworzenie środowiska, sprzyjającego wymianie wiedzy i doświadczeń między obecnymi oraz potencjalnymi użytkownikami rozwiązań Proficy, a praktykami i ekspertami z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania produkcją.

Elementarną częścią spotkań tego cyklu jest wizyta referencyjna w zakładzie wykorzystującym oprogramowanie sygnowane logiem GE. Tym razem uczestnicy mieli możliwość poznania tajników produkcji szkła.Każdemu z uczestników zagwarantowano udział w wizycie w jednej z najnowocześniejszych hut szkła na świecie. Huta szkła Guardian Częstochowa, bo o niej mowa, została wybudowana w latach 2001-2002r. Już w 2002r. rozpoczęła produkcję szkła typu „float”, obecnie jest czołowym producentem szkła architektonicznego w Polsce. Dysponuje najnowszymi technologiami w dziedzinie produkcji szkła i przetwórstwa szkła płaskiego. Zakład w Częstochowie jest częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa Guardian Industries Corp., którego początki sięgają 1932 roku.

W Konferencji wzięło udział ponad pięćdziesiąt osób, reprezentujących firmy z wielu branż, m. in. FMCG, spożywczej, kosmetycznej, ciepłowniczej, wodno-kanalizacyjnej, czy papierniczej.

Patronat merytoryczny nad Konferencją objęła firma Kaizen Institute Poland, na spotkaniu nie mogło też zabraknąć Thomasa Schulza, przedstawiciela firmy GE dla obszaru Europy Środkowo-Wschodniej.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania było  5 skutecznych recept na lepszy wynik produkcyjny, które przedstawili zarówno specjaliści firmy VIX Automation, jak i zaproszeni goście. Pozytywne opinie świadczą o tym, że recepty te trafiły do uczestników spotkania i mogą przynieść ich zakładom wymierne korzyści.Więcej informacji relacja oraz galeria zdjęć z konferencji: www.vix.com.pl/konferencja

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
VIX Automation
ul. Żeliwna 43, Katowice
tel.  323582020
www.vix.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl