Nowości 2014 w ofercie Phoenix Contact - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - STEROWNIKI - NOWOŚĆ - STEROWNIKI PLC - ZŁĄCZKI - PHOENIX CONTACT - PROFINET - TARGI W HANNOWERZE - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - KONDYCJONERY SYGNAŁÓW - AXIOCONTROL - MODUŁY LOGICZNE - PROFICLOUD
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Nowości 2014 w ofercie Phoenix Contact
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowości 2014 w ofercie Phoenix Contact

fot. Phoenix Contact

W kwietniu odbyły się targi Hannover Messe 2014 - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle. Jest to jedna z najważniejszych imprez, koncentrująca się na rozwiązaniach i kierunkach rozwoju automatyki przemysłowej czy energetyki. W ostatniej edycji uczestniczyło 5 tys. wystawców i ponad 180 tys. odwiedzających z całego świata.


Phoenix Contact na targach Hannover Messe 2014 

Phoenix Contact jako czołowy producent elektroniki przemysłowej co roku uczestniczy w targach Hannover Messe, prezentując setki nowości w szerokiej już ofercie produktów.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nominowany do nagrody Hermes Award 2014, dla najbardziej innowacyjnej technologii przemysłowej, oferowany przez Phoenix Contact – PROFICLOUD Technology, technologia Profinet z wykorzystaniem funkcjonalności chmury.

Po raz pierwszy zaproponowaliśmy zwiedzanie stoiska z polskim przewodnikiem. Nasi goście mieli możliwość jako pierwsi zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami, a także porozmawiania o kierunkach rozwoju technologii, także w kontekście rynku polskiego.

Innowacje gwarantujące Twój sukces 

Misją jaka przyświeca naszym inżynierom jest kształtowanie postępu za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Projektujemy wiodące rozwiązania: z dużym zrozumieniem aplikacji klientów i bazując na dogłębnej wiedzy technologicznej. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami 2014.

 

Programowalne moduły logiczne - kompaktowe sterowanie i łączenie

Programowalne moduły logiczne - kompaktowe sterowanie i łączenie

System przekaźników logicznych to pierwsze rozwiązanie na rynku modułów logicznych, które łączy w sobie poziom logiczny, poziom interfejsu i poziom obiektowy w jednym rozwiązaniu. System PLC logic umożliwia łączenie i sterowanie sygnałami I/O; w zależności od potrzeb można tworzyć kombinacje nowych modułów logicznych PLC z odpowiednimi przekaźnikami wtykowymi.

 

Wysokowydajny sterownik Axiocontrol - technika sterowania wyznaczająca kierunek rozwoju

Wysokowydajny sterownik Axiocontrol - technika sterowania wyznaczająca kierunek rozwoju

Nowy wysokowydajny sterownik AXC 3050 zapewnia maksymalną wydajność, łatwą obsługę i wyjątkowo solidną elektronikę. Sterownik ten można stosować w kombinacji z modułami I/O Axioline, uzyskując w wyniku ich współdziałania nowe możliwości automatyki przemysłowej.

 

Kompaktowe kondycjonery sygnałów - proste jak nigdy, wąskie jak zawsze

Kompaktowe kondycjonery sygnałów - proste jak nigdy, wąskie jak zawsze

Nowa rodzina wzmacniaczy separacyjnych MINI Analog Pro to najprostsza instalacja i uruchamianie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Łatwo dostępne zaciski przyłączeniowe, pomiar prądu w trakcie pracy i jedyna w swoim rodzaju technika złączy wtykowych FASTCON Pro zdecydowanie ułatwiają pracę.

 

Kompaktowe złączki szynowe z odłącznikiem nożowym - oszczędność miejsca i czasu 

Kompaktowe złączki szynowe z odłącznikiem nożowym

Nowość: Przy zaledwie 3,5 mm szerokości nowe złączki szynowe jednoczą teraz w sobie zalety zacisków Push-in i odłączanie nożowe dla przewodów do 1,5 mm2. Dzięki temu złączki szynowe nadają się zwłaszcza do oprzewodowania sygnałów w warunkach ograniczonej przestrzeni.

 

Wytrzymałe złącza przemysłowe - jeden system dla wielu zastosowań 

Wytrzymałe złącza przemysłowe - jeden system dla wielu zastosowań

W celu niezawodnej ochrony przed wpływami elektromagnetycznymi obok wersji z tworzywa sztucznego dostępna jest również wersja HEAVYCON EVO z aluminium. Innowacyjny przepust kablowy pozwala zredukować różnorodność części i zapewnić szybkie i elastyczne dopasowanie uzależnione od miejsca zastosowania złącza.

Rozwiązania z przyszłością

Od ponad 80 lat Phoenix Contact kształtuje przyszłość kierując się indywidualnymi potrzebami klientów i wspólnie podejmując wyzwania, gdzie wiedza, doświadczenie i odpowiednie rozwiązania idealnie sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach.

Nasza obecność w Polsce posiada już 20 letnią tradycję i stale się rozwija. W chwili obecnej zatrudniamy  w Polsce przeszło  1800 osób: W zakładzie produkcyjnym Phoenix Contact Wielkopolska  w Nowym Tomyślu  oraz  w jednostce handlowej  Phoenix Contact Sp. z o.o. w Długołęce koło Wrocławia.

Szczegółowe informacje o produktach, a także więcej nowości na stronie: www.phoenixcontact.pl/nowosci

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Phoenix Contact Sp. z o.o.
Phoenix Contact Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 57-59, Wrocław
tel.  071 39 80 410
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl