SMART House z FIBARO - INTELIGENTNY DOM - AUTOMATYKA DOMOWA - Z-WAVE - FIBARO
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
drukuj stronę
poleć znajomemu

SMART House z FIBARO

fot. Fibaro

System FIBARO jest najdoskonalszym, polskim rozwiązaniem w dziedzinie automatyki budynkowej, osiągającym sukcesy na światowym rynku. Jest to inteligencja, której główną jednostką jest centralka zarządzająca HC2. Bezpieczeństwo, komfort, wygoda, oszczędności i to wszystko zapewnione przez jeden system zaprojektowany z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.System.

System FIBARO zmieni każdy dom w inteligentny, samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie Tobie i Twojej rodzinie. Jego zaletą jest prosta, szybka i bezinwazyjna instalacja. Dzięki bezprzewodowej technologii, sam według własnych potrzeb i wymagań, możesz zaplanować swoja przestrzeń. Zapomnij o niezliczonej ilości kabli, kłopotliwych remontach i wysokich kosztach. Nasze moduły zainstalujesz także w istniejącym już domu bądź mieszkaniu, a gdy zechcesz się przeprowadzić, wyjmujesz moduł ze ściany, chowasz do pudełka i zabierasz ze sobą.

Manager.

FIBARO to idealny manager, zarządzający urządzeniami w Twoim domu. To Twój osobisty asystent, który wyręczy Cię z kłopotliwych codziennych czynności, a nawet zadba o dom podczas Twojej nieobecności. FIBARO zostało zaprojektowane podobnie jak układ nerwowy człowieka, składający się z trzech głównych elementów. HomeCenter2 jest mózgiem, bez którego cały organizm by nie działał. Bodźce, wysyłane przez zmysły, którymi są sensory i czujki, zamieniane są na informacje i wysyłane przez HC2 w formie poleceń.. Elementy wykonawcze jak ręce i nogi systemu, czyli nasze mikromoduły, wykonują powierzone im zadania, a Ty wygodnie siedząc na swojej kanapie możesz cieszyć otaczającym Cię komfortem.

Automatyka budynkowa.

Jesteśmy o krok milowy dalej od konkurencji w zakresie automatyki budynkowej. Innowacyjność naszych produktów zapewniona jest przez miniaturowe rozmiary oraz oryginalny desing. Mutlitasking urządzeń pozwala pełnić im dodatkowe funkcje np. czujnik door/window, monitorujący stan otwarcia drzwi i okien, może dodatkowo być sensorem temperatury, a  urządzenie Wall Plug, będące bezprzewodowym włącznikiem kontrolujący zużycie prądu jest także testerem zasięgu sieci systemu. Ponadto system Fibaro, można sterować z dowolnego urządzenia mobilnego. Jednym ruchem palca, na Twoim telefonie komórkowym, tablecie bądź komputerze, leżąc w łóżku, będąc w pracy, czy na wakacjach możesz kontrolować swój dom. To takie proste! Nasza aplikacja pomoże Ci stworzyć sceny, harmonogram codziennych czynności, które będą wykonywane bez Twojego udziału.

Rewolucja cenowa.

System FIBARO to najwyższa klasa jakości, przy najniższej cenie . Jest to najbardziej atrakcyjne cenowo rozwiązanie inteligentnego domu, dostępne na globalnym rynku. Z Fibaro łamiemy stereotypy. Stwierdzenie "Inteligentny dom = drogi dom", to już przeszłość. Uśredniając, koszt zakupu systemu dla mieszkania 50m2 to ok. 5000zł netto, natomiast koszt instalacji systemu w domu 120m2 to ceny wahające się w graniach 10000zł netto. Ponadto FIBARO pozwala użytkownikowi na kontrolę i monitoring zużycia energii elektrycznej oraz cieplnej, co przekłada się na redukcje nawet do 40% kosztów domowego budżetu. FIBARO to najlepsze rozwiązanie na każdą kieszeń.

Technologia będąca gwarancją bezpieczeństwa.

Dla działu R&D najważniejsze było stworzenie systemu który zapewni Tobie i Twoim najbliższym maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki FIBARO z każdego miejsca na świecie będziesz miał wgląd oraz możliwość kontroli swojego domu. System monitoruje oraz informuje Cię na bieżąco o wszystkich zagrożeniach, a w razie konieczności podejmuje odpowiednie działania.

Fibaro Home Center 2

Dzięki FIBARO i Twój dom może być SMART.

Fibaro - Twój dom, Twoja wyobraznia 

Więcej informacji na: www.fibaro.com

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
tak tylko autor zapomniał napisać że opłaca się tylko jak cały dom robimy - bez tej jednostki centralnej cały system Fibaro leży. A jak trzeba jakiś małą funkcjonalność dodać to już nie jest taki tani. Jakby tak jak w xComforcie nie trzeba było montować tej jednostki głównej to faktycznie byłby rewelacyjny rodzimy system - niech się inżynierowie biorą do roboty :)
Fibar Group sp. z o.o.
ul. Lotnicza 1, Poznań
tel.  +48 734 462 908 +48 734 462 945
www.fibaro.com
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl