Targi ENERGETAB 2012 – to już 25 edycja - TAURON - TARGI - ENERGETAB - ENERGETAB 2012
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Energetyka Targi ENERGETAB 2012 – to już 25 edycja
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi ENERGETAB 2012 – to już 25 edycja

fot. Energetab

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2012 rozpoczną się 11 września i potrwają 4 dni – do 14 września.

Targi w Bielsku-Białej, są od wielu już lat największą ekspozycją urządzeń dla branży energetycznej w Polsce. Ponad 600 wiodących dostawców technologii dla energetyki z kilkunastu krajów europejskich oraz Chin zaprezentuje najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny, urządzenia, aparaty i materiały a także systemy automatyki, służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

Jubileuszowa edycja targów ENERGETAB potrwa aż 4 dni – organizatorzy ulegli sugestii wielu wystawców, którzy zwracali się o ich wydłużenie, aby móc odpowiednio obsłużyć rzesze zwiedzających. Eksperyment z wydłużeniem targów o jeden dzień sprawdzi się, jeśli informacja o tym dotrze do zainteresowanych i zwiedzający zorientują się, że w czwartek czy piątek łatwiej będzie uzyskać wyczerpujące odpowiedzi od wystawców niż we wtorek czy środę, kiedy to tłumy zwiedzających nierzadko utrudniają wystawcom poświęcenie wystarczająco dużo czasu zainteresowanym klientom.

Targom będą towarzyszyć konferencje, seminaria i prezentacje. Główna konferencja dotyczyć będzie problematyki rozwoju sieci przesyłowych i dystrybucyjnych i obejmować zarówno kwestie związane z potrzebami rozbudowy i modernizacji sieci, wynikającymi ze względów niezawodności i efektywności przesyłu jak i kwestie prawne (w tym „projekt ustawy korytarzowej”) oraz finansowe. Do udziału w konferencji organizowanej wspólnie z PTPiREE zostali zaproszeni przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki, Zespołu Parlamentarnego ds. Energetyki, PSE Operator S.A. i największych koncernów energetycznych. Natomiast konferencję przedstawiającą techniczne innowacje w zakresie eksploatacji systemów energetycznych organizuje Stowarzyszenie Elektryków Polskich, które bieżący rok ogłosiło Rokiem Doliwo–Dobrowolskiego z okazji 150 rocznicy urodzin tego pioniera w tworzeniu trójfazowego systemu prądu przemiennego.

Duże zainteresowanie wystawców zgłoszeniem swoich wyrobów do konkursu targowego na wyróżniający się produkt prezentowany na targach ENERGETAB świadczy o tym, że na tegorocznych targach wystawcy zaprezentują wiele nowości. Wysoki prestiż wyróżnień, jak puchar Ministra Gospodarki, statuetki PSE Operator, PTPiREE, IGEiOŚ, medale PGE EO czy targów Energetab zdobywanych w wymagającej rywalizacji zachęca producentów do startowania i w tej konkurencji.

O dużym zainteresowaniu targami ENERGETAB 2012 świadczy także to, że etap akwizycji wystawców jest już praktycznie zakończony i prawie wszystkie lokalizacje na terenie targów są już zamówione. 

Generalnym Partnerem targów ENERGETAB jest Grupa TAURON Polska Energia S.A. – największy dystrybutor energii elektrycznej w kraju i drugi pod względem wielkości wytwórca energii elektrycznej w Polsce. Mimo, iż wstęp na targi jest bezpłatny, organizatorzy zachęcają zwiedzających do zarejestrowania swojego pobytu na stronie internetowej www.energetab.pl

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl