Lampy Full LED z czujnikiem ruchu firmy Steinel - OŚWIETLENIE - LED - CZUJNIKI - OŚWIETLENIE LED - CZUJNIK RUCHU - LAMPY LED - POWER LED - STEINEL - FULL LED - LANGE ŁUKASZUK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Lampy Full LED z czujnikiem ruchu firmy Steinel
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lampy Full LED z czujnikiem ruchu firmy Steinel

fot. Lange Łukaszuk

Oświetlenie wokół domu, podjazdu do garażu lub też alejek w ogrodzie nie tylko poprawia walory estetyczne otoczenia budynku, ale także wpływa na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Oświetlenie domu przy pomocy lamp Steinel z czujnikiem ruchu z pewnością odstraszy złodzieja, który będzie próbował dostać się na naszą posesję. Wybierając zewnętrzne lampy warto wybierać rozwiązania eleganckie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim takie, które zapewnią niskie zużycie energii. Firma Steinel, światowy lider w produkcji oświetlenia, przygotowała 4 atrakcyjne linie lamp Full LED z czujnikiem ruchu. 

Wszystkie produkty z 4 nowych linii wchodzących w skład Full Led firmy Steinel wyposażone są w diody LED Long Life. Oznacza to, że lampy zapewniają maksimum światła przy niewielkim zużyciu energii. Co więcej, produkty firmy Steinel mają wbudowany czujnik ruchu i czujnik zmierzchowy. Każda z lamp ma również zamontowany system chłodzenia. Elementy obudowy zostały wykonane ze szkła, aluminium, lub też – w przypadku niektórych produktów - z tworzywa odpornego na uszkodzenia. Warto podkreślić, że zestawy zawierają samoprzylepne cyfry, które można nakleić na lampę. Estetyczny wygląd, doskonałe wykonanie, a także diody LED zapewniają długoletnie użytkowanie. Godnym podkreślenia jest fakt, że producent udziela aż 3-letniej gwarancji na każdą z nowych lamp. 

Główne źródło światła - aluminiowa lampa z czujnikiem ruchu 

Pierwszą propozycją przygotowaną przez firmę Steinel jest lampa L 665 LED. Została ona wyposażona w 2 diody Power-LED o mocy 9 W. Wysoka wydajność podświetlenia nie powoduje jednak dużego zapotrzebowania na energię, a wręcz odwrotnie - pozwala obniżyć zużycie energii. Lampa Steinel L 665 LED zbudowana jest z aluminium, a jej elegancję podkreśla podświetlana szybka, na której można umieścić naklejkę z numerem domu. Dopracowane wymiary 323 x 209 x 122 mm, a także napięcie zasilania 230 - 240V / 50Hz pozwalają umieścić lampę na ścianie tuż przy drzwiach wejściowych do domu lub też przy bramie garażowej. Wbudowany czujnik ruchu posiada kąt wykrywania 360° z zabezpieczeniem przed podpełzaniem. Jego zasięg wynosi 8 m. Pozwala on na ustawienie progu czułości zmierzchowej w przedziale od 2 do 2000 luksów, a opóźnienie wyłączenia od 5 sek. do 15 min od ostatnio wykrytego ruchu. Warto podkreślić, że lampa L 665 LED firmy Steinel jest oznaczona symbolem IP 44, który mówi o klasie szczelności urządzenia elektrycznego przed penetracją czynników zewnętrznych. Lampa Steinel L 665 LED Steinel jest zatem produktem bryzgoszczelnym. Model tej lampy dostępny jest w kolorze srebrnym. 

Numeryczna lampa ze szkła i aluminium 

Drugą lampą przygotowaną przez konstruktorów z firmy Steinel jest model L 666 LED. Jest on nieco mniejszą wersją L 665 LED. Lampa została wyposażona w diodę Power-LED o mocy 8 W. Przygotowana z aluminium i szkła lampa idealnie oświetli podjazd do garażu oraz wejście do domu. Niewielki rozmiar 100 x 141 x 270 mm powoduje, że jest to rozwiązanie idealne do montażu na ścianie niewielkiego ganku lub wiatrołapu prowadzącego do domu. Podobnie jak w przypadku modelu L665 LED lampa L 666 LED posiada wbudowany czujnik ruchu, który można zaprogramować na cztery praktyczne programy działania. Zasięg jego wykrywania sięga nawet 8 m, a kąt 360° z zabezpieczeniem przed podpełzaniem. W zestawie wraz z lampą znajdują się samoprzylepne cyfry, które umożliwią oznaczenie domu numerem. Lampa L 666 Led dostępna jest w kolorze srebrnym. Designerzy z firmy Steinel proponują wybór lampy L 665 LED jako głównego źródła oświetlenia zewnętrznego, z kolei model L 666 LED może być uzupełnieniem większego modelu. Duet ten z pewnością okaże się niezwykle funkcjonalny, a także bardzo elegancki. 

Lampa odporna na uszkodzenia 

Trzecią propozycją przygotowaną przez firmę Steinel jest lampa L 650 LED. Model ten jest wykonany z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też jest szczególnie polecany do montowania w ciągach komunikacyjnych, na placach zabaw oraz wszędzie tam, gdzie kinkiet narażony będzie na uszkodzenia. Źródłem światła są diody Power-LED o łącznej mocy 8 W. Lampa L 650 LED firmy Steinel jest wyposażona w czujnik ruchu, który można ustawić w dwóch pozycjach - zasięg do 5 lub do 12 m. Warto podkreślić, że czujnik został ukryty za osłonką zabezpieczającą przed uszkodzeniami. Wykonana z tworzywa obudowa nie wpływa jednak na pracę czujnika ruchu. Model L 650 LED posiada klasę szczelności IP 44. Co więcej, lampa dostępna jest w kolorze białym oraz szarym, a w zestawie znajdują się samoprzylepne cyfry, które pozwolą umieścić na kinkiecie numer domu. 

Design w parze z funkcjonalnością 

Uzupełnieniem linii lamp Full LED jest model L 680 LED. Jest on zbudowany z aluminiowej podstawy oraz zdejmowalnej nasadki wykonanej ze szkła. Lampa została także wyposażona w czujnik ruchu, który można ustawić w dwóch pozycjach – ma on bowiem zasięg do 12 lub do 5 m. Warto podkreślić, że lampa wyposażona jest w czujnik zmierzchu, a także mechanizm, który zapewnia stopniowe rozświetlenie diody. Źródłem światła są diody Power-LED o łącznej mocy 8 W. Ze względu na designerski wygląd, eleganckie wykonanie oraz kilka odcieni – biały, srebrny oraz antracyt - lampa L 680 LED będzie kunsztownym dodatkiem na ścianie budynku. Z kolei możliwość umieszczenia na obudowie lampy numeru domu spełni funkcję informacyjną. 

Sprawdzona jakość, innowacyjna technologia oraz prosty montaż to najbardziej pożądane cechy oświetlenia zewnętrznego. Firma Steinel opracowała nową linię lamp numerycznych Full LED. Innowacyjne 4 modele pozwalają wybrać lampę widoczną, świecącą jasnym światłem, odporną na uszkodzenia i przede wszystkim tanią w eksploatacji. Co więcej, wyposażone w czujnik ruchu lampy firmy Steinel zapewnią nie tylko doskonałe oświetlenie posesji, ale będą także stanowić o estetyce budynku. 

Lampy STEINEL Full LED z czujnikiem ruchu dostępne są w cenach:

  • L 665 LED - 609 zł netto
  • L 666 LED - 479 zł netto
  • L 650 LED - 399 zł netto
  • L 680 LED - od 499,90 do 519,90 zł netto
Producent: STEINEL 
Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j. 
www.langelukaszuk.pl

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl