Oprawy i akcesoria oświetleniowe dla wnętrz - PHILIPS - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - PHILIPS LIGHTING - ARANŻACJA WNĘTRZ - AKCESORIA OŚWIETLENIOWE - ŻYRANDOL MENOTTI - ROOMSTYLERS - DARIUS - LUCIANO
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Oprawy i akcesoria oświetleniowe dla wnętrz
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprawy i akcesoria oświetleniowe dla wnętrz

fot. Philips

Do zbudowania charakteru wnętrza czasem wystarczy jeden, ale nieszablonowy element – tak jest w przypadku lamp z linii Roomstylers, które zgodnie z nazwą, nadadzą styl wnętrzu. Lampy z tej kolekcji, wykorzystują technologię LED i zostały wykonane z najszlachetniejszych materiałów. Głównym atutem tej gamy, oprócz jakości wykonania, jest jej bogactwo – znajdują się w niej oprawy, które doskonale dopasują się zarówno do tradycyjnie, jak i nowocześnie urządzonego wnętrza.

 

Menotti  40543/11/13, cena: 2 019 PLNInspiracja nowoczesnymi trendami w designie jest widoczna w gamie Roomstylers na pierwszy rzut oka. Spektakularny w swojej formie żyrandol Menotti wykończony chromem (40543/11/13, cena: 2 019 PLN) wykracza poza tradycyjny sposób myślenia o dodatkach wnętrzarskich. Ta ekspresyjna oprawa będzie przykuwającym wzrok elementem wystroju wnętrza, który zaintryguje każdego gościa w naszym domu. Oprócz przypominającego futurystycznego pająka kształtu, lampa ta posiada również wiele zalet czysto technicznych. Z zamocowanych na końcu każdego eleganckiego ramienia diod LED wydobywa się silny strumień białego światła wysokiej jakości. Jego poziom można regulować za pomocą przełącznika przyciemniania. Miłośnicy złotych odcieni i cieplejszej kolorystyki wnętrz mogą zdecydować się na model w złotym (Menotti 40543/12/13, cena: 2 019 PLN), bądź brązowym wykończeniu (Menotti 40543/06/13, cena: 1 729 PLN).

Oprawa aluminiowa Philips Darius LED Chrome

Jeśli wolimy bardziej oszczędne formy, a przy tym nie chcielibyśmy rezygnować z nowatorskiej estetyki, idealnym rozwiązaniem będzie oprawa Darius (37241/11/13, cena: 1609 PLN). To lampa - płaszczyzna z dziewięcioma małymi lampkami wypełnionymi wewnątrz diodami LED. Całość sprawia wrażenie podłużnej, kubistycznej formy. Jej zachowawcza, a jednocześnie elegancka stylistyka pozwoli wkomponować ją na przykład w aranżację jadalni. Ciekawym rozwiązaniem oświetleniowym bliskim stylistycznie tej oprawie jest płaska matrycowa lampa sufitowa z rodziny Darius (37246/11/13, cena: 1 609 PLN). Składa się z szeregu lampionów ułożonych w trzech równoległych rzędach na płaskiej, kwadratowej powierzchni. Symetria i czystość formy – oto cechy wyróżniające tę oprawę sufitową.

 

Luciano 56390/17/13, cena: 519 PLNWyobraźnia projektantów Roomstylers znalazła swój pełen wyraz w projekcie lamp Luciano (56394/17/13, cena: 2 019 PLN), które mogą się kojarzyć z kosmicznymi talerzami. Najbardziej wyrazistym projektem z tej linii jest lampa wisząca, która ma misterną konstrukcję – są to cztery obrotowe lampy punktowe umieszczone na aluminiowej linii. Skromniejszym, lecz wciąż ciekawym pomysłem będzie aluminiowy kinkiet Luciano (56390/17/13, cena: 519 PLN). Wykonany ze  szlachetnego materiału będzie służył jako ozdoba pokoju, a wydobywające się z niego dyskretne, ciepłe światło pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę. Atutem kinkietu jest możliwość obracania go w każdym kierunku, w zależności od potrzeby doświetlenia poszczególnych części pokoju. Kinkiet Luciano dostępny jest też w złocie (Luciano 56390/12/13, cena: 519 PLN) oraz chromie (Luciano 56390/11/13, cena: 519 PLN).

Decydując się na dekorowanie wnętrza oprawami z linii Roomstylers, nie musimy wybierać pomiędzy techniczną perfekcją a wyrafinowanym designem. Linia stworzona do stylizacji naszego mieszkania jest doskonałym połączeniem tych cech.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.
ul. Kossaka 150, Piła
www.lighting.philips.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl