Żarówki diodowe RGB sterowane pilotem - ŻARÓWKA LED - E27 - GU10 - ŻARÓWKA LED STEROWANA PILOTEM - ŻARÓWKA NA PILOT - ŻARÓWKI DIODOWE RGB STEROWANE PILOTEM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Żarówki diodowe RGB sterowane pilotem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Żarówki diodowe RGB sterowane pilotem

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś jak szybko i niedrogo odmienić i urozmaicić oświetlenie w twoim domu to jest na to bardzo prosty sposób: stosowanie żarówek LED RGB z możliwością zmiany kolorów pilotem. Nie potrzebujesz specjalnie przygotowywać instalacji elektrycznej, kupować dodatkowych zasilaczy czy sterowników. Wystarczy, że w danym miejscu zamienisz standardową żarówkę na odpowiedni model żarówki RGB, który będzie pasował to Twojego kinkietu, żyrandola czy lampy.

Tak jak wspomniałem wcześniej wszystkie 3 żarówki z naszej oferty sterowane są pilotem, który umożliwia ustawienie 16 kolorów lub 4 programów zmian kolorów (płynne i skokowe). Pobór mocy tych żarówek to tylko 3-5W w zależności od modelu.

ZASTOSOWANIE

Proszę nie zapominać, że zastosowanie tych żarówek ma na celu jedynie efekt dekoracyjny i nigdy nie zastąpi światła głównego. Jednak proszę się nie martwić.  Szybki montaż naszych żarówek (więcej poniżej) umożliwia ich zastosowanie tylko na wybraną okazję np. imprezę lub zastosowanie ich na stałe w miejscu gdzie lubimy odpoczywać i kolorowe światło pomaga nam się zrelaksować. Żarówki te powinno stosować się tylko wewnątrz. Poza zastosowanie domowym żarówki RGB z powodzeniem możemy stosować:

- jako element dekoracyjny danej części sklepu, podkreślenie miejsca z promocyjnymi produktami lub jako dynamicznie zmieniające się oświetlenie witryny sklepowej, co na pewno zwróci uwagę klientów.

- w restauracjach, klubach, pubach jako oświetlenie dekoracyjne i akcentujące.

EFEKT ŚWIETLNY

W swojej ofercie posiadamy 3 modele żarówek diodowych RGB na pilot. Wszystkie oferują tę samą gamę kolorów jednak różnią się intensywnością świecenia, gwintem oraz kątem świecenia światła.

Żarówka RGB 3W GU10 – oświetlenie kierunkowe

Żarówka ta ma bardzo wąski kąt świecenia dlatego najlepiej nadaje się do akcentującego podświetlenia ściany, półek, wnęk, elementów dekoracji. Idealnie pasuje do standardowych oczek halogenowych.

 

 

Żarówka RGB 5W GU10 – oświetlenie kierunkowe

Zastosowanie odpowiedniej soczewki w tej żarówce RGB poskutkowało szerokim kątem świecenia oraz bardzo dobrą równomiernością podświetlenia. Można ją zastosować w tych samych miejscach co żarówkę 3W jednak w tym przypadku uzyskamy bardziej rozproszone światło i oświetlenie większej powierzchni lub znacznej części sypialni, salonu, czy łazienki.

 

 

Żarówka RGB 5W E27 – oświetlenie ogólne

Żarówka ta, ma kulistą bańkę jak żarówki tradycyjne, dlatego rozsyła światło prawie w całej przestrzeni. Dzięki temu najlepiej nadaje się do kinkietów, żyrandoli czy lamp stojących. Uzyskamy przez to kolorowe i rozproszone światło w całym pomieszczeniu.

 

 

 

MONTAŻ

Nasze żarówki RGB na pilot bazują na gwincie GU10 i E27. Dzięki temu montaż/zamiana to kwestia kilku sekund. Dzięki temu żarówkę możemy wymienić na stałe lub tylko wieczorami od okazji, co da nam całkiem nowe i odmienione oświetlenie np. wtedy gdy chcemy zrelaksować się przy naszym ulubionym kolorze.

GU10                                            E27

 

 

 

 

 

 

Więcej o wyżej opisanych żarówkach diodowych RGB można przeczytać tutaj.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Brak obrazka
niezłe, załóżmy że instaluję 4 takie żarówki w pokoju to czy do każdej muszę mieć oddzielny pilot?

czy mozę są sterowane również grupowo?
Soled Projekty i dekoracje świetlne
ul. Kolejowa 12C, Białystok
www.soled.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl