PHILIPS LIGHTING liderem na światowym rynku oświetleniowym - OŚWIETLENIE - PHILIPS - MASTER LED - MASTER CLASIC - ARCTONE - PHILIPS LIGHTING - DYREKTYWA ROHS - URBANSCENE
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna PHILIPS LIGHTING liderem na światowym rynku oświetleniowym
drukuj stronę
poleć znajomemu

PHILIPS LIGHTING liderem na światowym rynku oświetleniowym

Philips to lider na światowym rynku oświetleniowym – zarówno pod względem nowatorstwa, jak i systematycznych poszukiwań nowych możliwości rynkowych. Philips Lighting stara się podnosić jakość życia poprzez dostarczanie rozwiązań wydajnego i efektownego oświetlenia, opierając się na gruntownej znajomości ludzkich potrzeb, marzeń i aspiracji. Chce także być uważany za firmę wyznaczającą tempo rozwoju przemysłu oświetleniowego, za najlepszego partnera w interesach i za odpowiedzialnego członka społeczeństwa działającego na rzecz jego zrównoważonego rozwoju.

MASTER LED

Philips MASTER LED to połączenie wysokiej jakości światła z niskimi kosztami eksploatacji. Zapewniając 45 000 godzin światła wysokiej jakości, rodzina Philips MASTER LED otwiera całkiem nowy świat rozwiązań oświetlenia punktowego i ogólnego.

Efektywność energetyczna oraz wysoka trwałość użytkowa diod LED, zostały połączone dając trwałe źródła światła do funkcjonalnych zastosowań. Stanowią alternatywę dla żarówek, lamp halogenowych i energooszczędnych świetlówek kompaktowych. Philips MASTER LED oferują unikalne połączenie nowej technologii z wysoką jakością światła. W rezultacie otrzymujemy efektywne rozwiązanie typu „podłącz i działaj” na długie lata.

MASTER LED wykorzystuje najnowszą technologię LED i zapewnia korzyści właścicielom i kierownikom sklepów i obiektów wypoczynkowych, którzy pragną zmniejszyć zużycie energii w swoich hotelach, pubach, klubach i sklepach.

MASTER LED pozwala również zaoszczędzić pieniądze dzięki unikaniu wysokich kosztów konserwacji. Solidny i niewymagający prawie żadnych prac konserwacyjnych jest rozwiązaniem idealnym do ciągłej pracy w miejscach takich jak hale, klatki schodowe, korytarze i parkingi. Ale jest coś więcej, właścicielei kierownicy mogą również zwiększyć swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, częściowo, dlatego że są to lampy oszczędzające energię, lecz również, dlatego, iż nie zawierają one rtęci ani ołowiu. W związku z powyższym są one zgodne z wymaganiami Dyrektywy RohS (Restriction of use of Hazardous Substances) dotyczącej stosowania materiałów niebezpiecznych.

Innymi sektorami, które skorzystają na stosowaniu MASTER LED są instytucje i budynki rządowe, które często mają postawione do osiągnięcia cele związane ze znaczną redukcją emisji CO2, aby przeciwdziałać zmianie klimatu. Zmniejszenie zużycia energii zmniejsza również emisję CO2.

Philips MasterClassic i MasterLED

MASTER Classic

Wysokiej jakości źródła światła halogenowego w formie tradycyjnej żarówki. Zastosowana technologia umożliwia dużo wyższą sprawność świetlną, przy zachowaniu do 50% oszczędności energii oraz 3-krotnie większej trwałości niż tradycyjne żarówki. Produkt dobrze imituje naturalną barwę światła. Sprawdza się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach hotelowych, jak i w domach.

ArcTone

Nowy projektor Philips jest wyznacznikiem najnowszych trendów w oświetleniu architektonicznym. ArcTone to rodzina projektorów akcentujących do tworzenia mocnych projektów oświetleniowych – idealnych do zastosowań w sklepach z modą. Ich cechą charakterystyczną jest subtelna, kompaktowa forma, z zaokrąglonymi kątami.

Philips ArcTone

Dzięki zastosowaniu w procesie projektowania filozofii „wybierz i dopasuj” (możliwość doboru koloru, źródła światła, optyki oraz akcesoriów), projektory ArcTone mogą być dopasowanie do specyficznych zastosowań (np. związanych z kolorem wnętrza lub wizją architekta). ArcTone to bardzo skuteczne narzędzie oświetleniowe na lampy metahalogenkowe typu CDM lub najnowocześniejsze, bardzo oszczędne i sprawne źródła LED.

Cała gama opraw jest dostępna w 3 podstawowych kształtach. Wersje mikro dostępne są na źródła typu LUXEON® K2 LEDs (3x) w ciepłej lub chłodnej barwie światła białego lub MASTERColour CDM-Tm Mini 20/35W.

Pozostałe wersje ArcTone oferują wyższe strumienie świetlne na lampy MASTERColour CDM-TC Mini 35/70W lub CDM-R111. Na uwagę zasługują wersje CDM Elite, zapewniające doskonałe oddawanie barw oraz wysoką trwałość użytkową.

UrbanScene – kompletne systemyPhilips UrbanScene

UrbanScene oferuje kompletne systemy oświetleniowe – oprawy, słupy i wsporniki – dla zapewnienia szerokich możliwości rozwiązań oświetlenia ulic i terenów zewnętrznych. Nowoczesny, zintegrowany projekt i energooszczędność (lampy o wysokiej skuteczności, osprzęt elektroniczny) umożliwiają innowacyjne i zrównoważone podejście do oświetlenia miejskiego.

Zaprojektowane jako dyskretne, niezaśmiecające światłem systemy optyczne w pełni nadające się do recyklingu rozwiązanie UrbanScene ma elegancki wygląd w dzień, a jednocześnie oferuje różnorodność zastosowania w nocy, będąc dekoracyjnym oraz funkcjonalnym oświetleniem terenu i oświetleniem iluminacyjnym. Inteligentne wsporniki, z konstrukcją bazującą na przegubie Cardana, umożliwiają całkowitą elastyczność podczas regulacji. 

Philips UrbanScene

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (3)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Nie podobno ale na pewno i nagrodę zgarnął Philips zresztą nie było odważnych.
Brak obrazka
diody LED to przyszłość - czas samemu zacząć produkować i zarabiać niezłe pieniądze
Brak obrazka
Widziałem że ostatnio dodali te produkty z artykułu,

podobno jest konkurs na żarówkę LED która dorówna standardowej żarówce 60W nie wykorzystując przy tym więcej niż 10W mocy, produkcja miałaby w minimum 75% odbywać się w USA i nagrodą za taki projekt jest 10mln$
PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.
ul. Kossaka 150, Piła
www.lighting.philips.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl