Oryginalne profile aluminiowe najwyższej jakości - PROJEKTOWANIE - ALUMINIUM - KONSTRUKCJE - BOSCH REXROTH - ECOSHAPE - LEAN MANUFACTURING - STANOWISKO ROBOCZE - BUDOWA MASZYN - ECOSAFE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Oryginalne profile aluminiowe najwyższej jakości
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oryginalne profile aluminiowe najwyższej jakości

fot. Dostosowujące się jak kameleon do otoczenia profile aluminiowe firmy Bosch Rexroth

Wdrażane w ostatnich czasach nowe technologie produkcyjne oraz rozwój automatyzacji, skłoniły konstruktorów maszyn i użytkowników końcowych do poczynienia znacznych inwestycji w zaawansowane platformy automatyzacji. Ich celem jest budowanie systemów produkcyjnych, które wykorzystują najlepsze technologie i sprawiają, że przedsiębiorstwa są bardziej wydajne, efektywne i zdolne do zapewnienia najwyższego zwrotu z inwestycji. Poza skupianiem uwagi na złożonych elementach sterujących, napędach, czujnikach, komponentach liniowych i systemach przenośników w tych platformach produkcyjnych, jedną z kluczowych ról odgrywają także aluminiowe systemy konstrukcyjne.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Bosch Rexroth, która oferuje wyjątkową gamę niezwykle wytrzymałych profili aluminiowych wraz z szerokim wyborem dopasowanych elementów mocujących i akcesoriów. Są one efektem ponad 40 lat doświadczeń i rozwoju produktów. Portfolio produktowe obejmuje wszystkie obszary zastosowań i zawiera ponad 1500 komponentów, w tym elementy używane w pomieszczeniach sterylnych i suchych oraz w środowiskach narażonych na wyładowania elektrostatyczne. Wszystkie komponenty charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością. Profile i elementy mocujące poddawane są testom, tak aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa. Systemy profili aluminiowych, oferowane przez Bosch Rexroth, charakteryzują się nowoczesnością, wydajnością, są dobrze zaprojektowane, wszechstronne i elastyczne aby sprostać stale zmieniającym się wyzwaniom produkcyjnym i rynkowym, przed którymi stoją dzisiejsi producenci.

Profile aluminiowe do każdego zadania

Obszerny wachlarz modułowych profili aluminiowych firmy Bosch Rexroth nadaje się do różnorodnych zastosowań. Został opracowany pod kątem zastosowań przemysłowych oferując jednocześnie wysokie bezpieczeństwo. Elementy konstrukcyjne pozwalają na tworzenie konstrukcji, takich jak ramy maszyn, ergonomiczne stanowiska robocze, regały przepływowe lub ogrodzenia zabezpieczające. To wszystko bez potrzeby tworzenia szeroko zakrojonych planów i w najkrótszym możliwym czasie. Poszczególne komponenty, które poddano gruntownym testom, mogą dzięki określonym parametrom danych technicznym, oferować opcje projektowe spełniające najwyższe wymagania dotyczące jakości i zrównoważonego rozwoju. Przetestowane i zweryfikowane parametry techniczne (zgodność z maksymalnymi dopuszczalnymi obciążeniami) przekładają się na bezpieczne projekty, wykonane za pomocą narzędzia MTpro.

Modułowy system profili MGE zapewnia wszystko, co potrzebne do utworzenia elastycznych  obszarów roboczych. Szerokie portfolio profili wraz z akcesoriami  i  darmowe oprogramowanie MTpro umożliwiają klientom szybkie i łatwe tworzenie różnorodnych konstrukcji.

System połączeń rurkowych EcoShape

Zwinny i lekki jak koliber system EcoShape firmy Bosch Rexroth (Źródło ilustracji: Bosch Rexroth AG)

Zwinny i lekki jak koliber system EcoShape firmy Bosch Rexroth

System połączeń rurkowych EcoShape firmy Boach Rexroth to generacja elementów, stanowiących rozwiązanie, umożliwiające realizację koncepcji lean production. Pozwala on na stworzenie niestandardowych wózków materiałowych, regałów i systemów transportowych oraz stacji roboczych. System EcoShape sprawdza się wszędzie tam, gdzie ma miejsce przepływ i montaż materiałów. Charakteryzuje się prostą konstrukcją, dzięki nowym dodatkowym komponentom. Jest lekki i elastyczny, a jednocześnie solidny. EcoShape zapewnia o 30% mniejszą wagę w porównaniu do stali, bez wpływu na stabilność. W przypadku połączenia z zestawem profili aluminiowych firmy Bosch Rexroth osiągnąć można wysoką wszechstronność zapewniająca ekonomiczne i elastyczne rozwiązania w zakładach produkcyjnych.

 

Urządzenia i ogrodzenia zabezpieczające - system EcoSafe

Modułowe elementy ogrodzenia ochronnego EcoSafe, ze wstępnie zmontowanymi ramami bocznymi, pozwalają wyjątkowo szybko budować i modyfikować konstrukcje. System obejmuje około 50 elementów standardowych i rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta – na życzenie również częściowo w kolorach sygnalizacyjnych. EcoSafe zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa, który spełnia wszystkie obowiązujące normy i przepisy.

Z elementami systemu EcoSafe bezpiecznie jak pod skorupą żółwia (Źródło ilustracji: Bosch Rexroth AG)

Z elementami systemu EcoSafe bezpiecznie jak pod skorupą żółwia

Skracaj czas projektowania i montażu

Biblioteka, wtyczka PlugInCAD, oprogramowanie projektowe MTpro i konfiguratory elektroniczne to narzędzia, dzięki którym skrócisz czas projektowania i budowania konstrukcji. Dodatkowym atutem jest to, iż firma Bosch Rexroth dysponuje siecią certyfikowanych partnerów lokalnych, którzy oferują fachowe usługi i opracowują niestandardowe rozwiązania o krótkich terminach realizacji.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl