WAGO APP: Aplikacja nie tylko dla elektryków - PRZEKRÓJ PRZEWODÓW - HURTOWNIA ELEKTRYCZNA - WAGO - APLIKACJA - HURTOWNIE - KLASA SZCZELNOŚCI - APLIKACJA MOBILNA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika WAGO APP: Aplikacja nie tylko dla elektryków
drukuj stronę
poleć znajomemu

WAGO APP: Aplikacja nie tylko dla elektryków

Co to za produkt? Do jakiego prądu, napięcia i przewodu mogę go użyć? No i gdzie go kupię? Dzięki WAGO APP szybko i łatwo znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania, dotyczące produktów i rozwiązań. Uzyskasz także wiele wskazówek przydatnych w codziennej pracy elektroinstalatora.

Praktyczne narzędzia do planowania instalacji elektrycznych. Inteligentne wyszukiwanie produktów oparte na tekście i obrazie. Możliwość korzystania z narzędzi do planowania instalacji elektrycznych offline, w tym kalkulatorów jednostek i przekrojów przewodów. Szybki i łatwy kontakt z dystrybutorami WAGO w Twojej okolicy. To najważniejsze funkcjonalności nowej aplikacji od WAGO.   

Informacje o produktach na wyciągnięcie ręki

WAGO APP to natychmiastowy dostęp do informacji o wszystkich produktach WAGO. Możemy wpisać nazwę lub numer produktu, a nawet prościej - zrobić zdjęcie, a w aplikacji wyświetlą się informacje o produkcie, szczegóły techniczne wraz z dokumentacją, a nawet miejsca, gdzie można go kupić. Za każdym kolejnym wdrożeniem dodawane będą także nowe konfiguratory, które pozwalają dopasować właściwe produkty do potrzeb użytkowników.

Praktyczne narzędzia 

WAGO APP to także lista kilkunastu narzędzi cyfrowych dla elektryków, prefabrykatorów czy integratorów. Dzięki nim możemy m.in. dobierać przekroje przewodów, sklasyfikować stopień ochrony IP, czy obliczać wielkości elektryczne. Obecnie na liście narzędzi znajduje się aż 15 pozycji, które sprawdzą się w różnych sytuacjach i branżach. 

Dystrybutorzy WAGO w Twojej okolicy

Zintegrowane wyszukiwanie dystrybutorów dostarcza Ci informację, gdzie na mapie Google znajduje się najbliższa hurtownia elektryczna. Potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące produktu? Łatwo możesz skontaktować się z dowolnym dystrybutorem za pomocą danych kontaktowych zapisanych w aplikacji WAGO. To nie wszystko. Bezpośrednio z aplikacji możesz przejść do sklepu internetowego wybranego dystrybutora. 

WAGO APP to wiele zalet oraz łatwiejsza praca.  Aplikacja to Twój sprawdzony pomocnik w codziennym planowaniu instalacji elektrycznych, inżynierii elektrycznej oraz obsłudze szaf sterowniczych - za darmo, intuicyjnie i zawsze pod ręką. Pobierz naszą aplikację dla profesjonalistów na swój smartfon już teraz i odkryj zalety, jakie oferuje dla Ciebie. 

WAGO APP: Aplikacja nie tylko dla elektryków

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
ul. Piękna 58a, Wrocław
tel.  +48 71 360 29 70
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl