Wyłączniki KATKO z serii IP69K w przemyśle spożywczym - WYŁĄCZNIKI - KLASA SZCZELNOŚCI - PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY - OSPRZĘT HERMETYCZNY - IP69K - ROZŁĄCZNIKI IZOLACYJNE - STOPIEŃ OCHRONY - WYŁĄCZNIKI BEZPIECZEŃSTWA - KATKO - UL98
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Wyłączniki KATKO z serii IP69K w przemyśle spożywczym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wyłączniki KATKO z serii IP69K w przemyśle spożywczym

fot. KATKO

Produkcja artykułów spożywczych to jeden z najważniejszych sektorów polskiej gospodarki. Odpowiada za ok. 16% produkcji sprzedanej przemysłu, 13% polskiego eksportu za granicę, generuje niemal 3% wartości dodanej brutto w gospodarce oraz daje zatrudnienie ok. 383,5 tys. pracownikom. Na rynku europejskim Polska to jeden z największych producentów żywności, wg danych Eurostatu udział rodzimych producentów w unijnym sektorze spożywczym wynosi aż 9% - większy przemysł spożywczy mają tylko Francja, Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania oraz Holandia.

 

SERIA KER WYŁĄCZNIKI W OBUDOWACH ZE STALI NIERDZEWNEJ IP69K

Firma KATKO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku zarówno europejskiego jak i światowego, produkuje wyłączniki z serii KER w obudowach ze stali nierdzewnej od 16-125 A w stopniu ochrony IP69K. Do zastosowań, które wymagają wysokociśnieniowego czyszczenia w wysokich temperaturach oraz użycia różnych detergentów zaleca się używanie wyłączników w obudowie w stopniu ochrony IP69K. Przykładem takiego zastosowania jest przemysł spożywczy oraz farmaceutyczny.

Wyłączniki z serii KER można znaleźć na rynku Polskim w wielu firmach produkcyjnych z branży spożywczej, w których spełniają swoje zastosowania.

CECHY PRODUKTU:

  • IP69K
  • 3-,4-,6-,8-biegunowe
  • Od 16A – 125 A
  • LK11 – pokrętło czarne lub żółto-czerwone
  • Do zastosowań wszędzie tam, gdzie są wymagania higieniczne i dobra odporność na korozję
  • Zaprojektowane dla środowisk o wysokich wymaganiach higienicznych oraz środowisk trudnych
  • Możliwość blokady kłódkami
  • Blokada otwarcia obudowy z mechanizmem wymuszającym otwarcie
  • Wersja “S” ze skośnym daszkiem

ODKRYJ CAŁĄ SERIĘ WYŁĄCZNIKÓW KER

KATKO jako jedyna firma w Polsce posiada w swojej ofercie szeroki asortyment produktów w obudowach ze stali nierdzewnej. W serii KER znajdziesz dodatkowo wyłączniki ze stali nierdzewnej w wykonaniu IP66, EMC i EMC/EX, z certyfikatem UL98, w dostępnych obudowach ze stali AISI 316 jako standard, testowane zgodnie z normą IEC 60947-3, od 16 – 1600 amper, 3-,4-,6-,8-biegunowe.

Więcej informacji technicznych oraz  wyłączników z serii KER znajdziesz tutaj: https://www.katko.com/pl/rozwiazania/przemysl-spozywczy/

WYŁĄCZNIKI BEZPIECZEŃSTWA W OBUDOWACH ZE STALI NIERDZEWNEJ IP69KWYŁĄCZNIKI BEZPIECZEŃSTWA W OBUDOWACH ZE STALI NIERDZEWNEJ IP69K

 

ZAUTOMATYZOWANA PRODUKCJA

Firma KATKO produkuje wszystkie wyłączniki bezpieczeństwa, rozłączniki, wyłączniki bezpiecznikowe oraz złącza kablowe we własnych zakładach produkcyjnych w Finlandii i Polsce.

Wysoki poziom automatyzacji jest częścią DNA KATKO i zapewnia stały poziom jakości oferowanych produktów. Dzięki elastyczności, firma dostarcza również swoim klientom produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
KATKO POLAND SP. Z O.O.
KATKO POLAND SP. Z O.O.
ul. Piątki 87, NIDZICA
tel.  +48 534 572 908
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl