Szynoprzewody Kanlux TEAR - LED - OŚWIETLENIE LED - REFLEKTORY - SZYNOPRZEWÓD - PROJEKTOR LED - LAMPY LED - KANLUX - OPRAWY WISZĄCE - SZYNOPRZEWODY - OŚWIETLENIE WNĘTRZA - OŚWIETLENIE KUCHENNE - OŚWIETLENIE KUCHNI - OKABLOWANIE - PROWADZENIE PRZEWODÓW - SCENY ŚWIETLNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Szynoprzewody Kanlux TEAR
drukuj stronę
poleć znajomemu

Szynoprzewody Kanlux TEAR

fot. Kanlux BTLW LED

Szynoprzewody wcześniej kojarzone były wyłącznie ze sklepami, biurami i innymi pomieszczeniami komercyjnymi, coraz częściej jednak goszczą w prywatnych domach i mieszkaniach. Ich główną zaletą jest możliwość tworzenia różnorodnych konfiguracji świetlnych, za pomocą ruchomych projektorów. Mamy możliwość umieszczenia kilku punktów świetlnych na jednej szynie, a co najważniejsze w każdym momencie możemy zmienić położenie takiego pojedynczego projektora i oświetlić inną strefę w pomieszczeniu zgodnie z naszą aktualna potrzebą.

Wyróżniamy dwa systemy szynowe: 1-fazowe i 3-fazowe

System szynowy 1-fazowy posiada dwa przewody umieszczone w szynie - skutkuje to tym, że za pomocą jednego przycisku na ścianie włączamy i wyłączamy wszystkie projektory podpięte do danej szyny. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

System 3-fazowy daje nam więcej możliwości tworzenia różnych scen świetlnych w naszym pomieszczeniu, wymaga on jednak 3-obwodowej instalacji elektrycznej oraz odpowiedniego 3-klawiszowego włącznika.

Z praktycznego punktu widzenia system 1-fazowy sprawdzi się bardziej w mniejszych pomieszczeniach, gdzie nie potrzebujemy osobnego sterowania poszczególnymi lampami, a do większych pomieszczeń i tworzenia scen świetlnych stosujmy rozwiązania systemu 3-fazowego.

Kanlux TEAR mix

Kanlux TEAR mix

 

Systemem trójfazowym jest na przykład Kanlux TEAR, do którego możemy dopasować kilka typów opraw Kanlux ATL i Kanlux BTL. Nowością w systemie Kanlux TEAR jest możliwość podłączenia ulubionych opraw wiszących na szyny. Wszystko za sprawą adaptera TEAR N PADAPTOR.

Kanlux TEAR n PADAPTOR

Kanlux TEAR n PADAPTOR 

Kanlux TEAR to wszelkiego rodzaju łączniki, dzięki którym nasza instalacja oświetleniowa może przyjmować różne kształty i formy. Ponadto produkty Kanlux objęte są 5-letnią gwarancją, nie powodują efektu olśnienia i posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl