WSCAD ELECTRIX Rocket - najnowsze kompleksowe wsparcie inżynierskie na etapie projektowania systemów automatyki - SIEMENS - CAD ELEKTRYCZNY - OPROGRAMOWANIE PROJEKTOWE - SCHNEIDER ELECTRIC - WSCAD - WAGO - PROJEKTOWANIE ROZDZIELNIĆ - SPS DRIVES - SIGMA CE - E-CAD - PROJEKTOWANIE SZAF STEROWNICZYCH - NARZĘDZIA PROJEKTOWE - ELECTRIX ROCKET - STEINHAUER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka WSCAD ELECTRIX Rocket - najnowsze kompleksowe wsparcie inżynierskie na etapie projektowania systemów automatyki
drukuj stronę
poleć znajomemu

WSCAD ELECTRIX Rocket - najnowsze kompleksowe wsparcie inżynierskie na etapie projektowania systemów automatyki

fot. WSCAD ELECTRIX Rocket

Presja czasu i kosztów w elektrotechnice wymagają inteligentnego rozwiązania eCAD i spójnej optymalizacji procesów. Dlatego tak ważne jest odpowiednie, sprawdzone i niezawodne narzędzie wspomagające prace projektowe. Profesjonalne narzędzia są niezbędne, aby zapewnić sukces projektu i przestrzeganie harmonogramów. Wydajne oprogramowanie E-CAD pomaga uniknąć kosztownych przerw w pracy inżynierskiej.

Stawiając przed sobą wysokie wymagania, producent systemu z biegiem lat przetransformował WSCAD z klasycznego oprogramowania inżynierskiego do cyfrowego ekosystemu. Program jest narzędziem wielozadaniowym, interdyscyplinarną platformą, wprowadzającą wiele ulepszeń i usprawnień oraz wyznaczającą nowe standardy w zakresie szybkości i wydajności.

Electrix Rocket stanowi logiczną kontynuację ewolucji WSCAD, jednak ze strategicznie wyznaczonym nowym priorytetem. Nowa jakość programu, który ma za zadanie nadążać za nieustannie rozwijającymi się technologiami, jednocześnie spełniając stale rosnące oczekiwania użytkowników zarówno w zakresie funkcjonalności jak i komfortu obsługi.

Szerokie spektrum zastosowań programu WSCAD, ujednolicenie formatu, rozbudowana biblioteka symboli i baza artykułów dają spójność danych i łatwą wymianę informacji projektowej pomiędzy działami. Wszystkie te aspekty służą wypracowaniu standardu, który z kolei przekłada się na oszczędność czasu pracy, krótsze terminy realizacji projektu, diametralnie zwiększają jakość wykonanych instalacji, a to w efekcie znacznie podnosi konkurencyjność.

 

Podczas tegorocznej edycji targów SPS 2023 w Norymberdze został zaprezentowany najnowszy system ELECTRIX Rocket. Projektanci elektrycy i planiści automatyki budynkowej mogli doświadczyć i poznać najnowsze funkcje i możliwości przyszłościowego i zupełnie nowego rozwiązania E-CAD.

Podczas tegorocznej edycji targów SPS 2023 w Norymberdze został zaprezentowany najnowszy system ELECTRIX Rocket. Projektanci elektrycy i planiści automatyki budynkowej mogli doświadczyć i poznać najnowsze funkcje i możliwości przyszłościowego i zupełnie nowego rozwiązania E-CAD.

Firmie WSCAD towarzyszyli także wybrani partnerzy, którzy zademonstrowali na miejscu, w jaki sposób dane utworzone za pomocą rozwiązania WSCAD mogą być płynnie przesyłane do maszyn NC i ich oprogramowania:

 • Najnowsze funkcje aplikacji WSCAD Cabinet AR, w tym redlining, zostały zademonstrowane na w pełni wyposażonej szafie sterowniczej firmy Siemens. Doskonała pomoc dla operatorów, firm serwisowych i konserwacyjnych.
 • Steinhauer pokazał, w jaki sposób dane utworzone w ramach dyscypliny inżynierii szaf sterowniczych są przesyłane do M-Print Pro, a także do PWA-600 oraz w jaki sposób produkowane są przewody i etykiety dla szafy sterowniczej.
 • Przedstawiciele firmy Wago zaprezentowali na miejscu etykietowanie i konfigurację zacisków za pomocą Smart Script i Smart Designer.
 • Schneider Electric był reprezentowany z nową serią szaf sterowniczych PanelSeT SFN na wscaduniverse.com i pokazał interfejs WSCAD do ProClima do obliczania danych termicznych w szafie sterowniczej. 

 

  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Sigma CE Sp.z o.o.
  ul. Piotrkowska 87, Aleksandrów Łódzki
  tel.  042 6110305
  fax.  042 6110306
  wscad.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl