Jak zmniejszyć koszty zużycia energii elektrycznej w firmie? OZE to dobre rozwiązanie! - ENERGIA ODNAWIALNA - FOTOWOLTAIKA - OZE - ENERGETYKA WIATROWA - ZUŻYCIE ENERGII - INWESTYCJE W ENERGETYKĘ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Energetyka Jak zmniejszyć koszty zużycia energii elektrycznej w firmie? OZE to dobre rozwiązanie!
drukuj stronę
poleć znajomemu

Jak zmniejszyć koszty zużycia energii elektrycznej w firmie? OZE to dobre rozwiązanie!

Coraz większa liczba przedsiębiorców w Polsce i na całym świecie szuka nowych rozwiązań, aby nieco ograniczyć koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Dotyczy to przede wszystkim dużych firm produkcyjnych, przemysłowych i handlowych, które do codziennej pracy zużywają spore ilości energii elektrycznej.

Inwestycja w odnawialne źródła energii jest dobrym sposobem na ograniczenie firmowych wydatków związanych ze zużyciem prądu. Tylko w ciągu ostatniego roku rachunki za prąd w gospodarstwach domowych, jak i firmach, wzrosły średnio o 30%. Jednym z ciekawszych rozwiązań pozwalających na zmniejszenie kosztów firmowych jest inwestycja w elektrownie odnawialne, które nadają się nie tylko do zasilania siedzib okolicznych firm.

 

Elektrownia odnawialna – czym jest i jak wpływa na środowisko?

Energia pozyskiwana z odnawialnych źródeł energii może być wykorzystywana w różnoraki sposób. W Polsce OZE przeżywa tzw. złotą erę, zarówno jeśli chodzi o przedsiębiorców, jak i właścicieli domów, którzy chcą uniezależnić się energetycznie od publicznych dostawców prądu. Inwestowanie w elektrownie odnawialne dotyczy nie tylko systemów fotowoltaiki, ale także innych form pozyskiwania prądu, np. energii wiatrowej, wodnej czy nawet geotermalnej.

W Polsce najpopularniejsze są elektrownie słoneczne oraz wiatrowe – oczywiście mowa tu o OZE. Takie źródła energii produkują w kraju nawet ponad 7000 MW, co pozwala na skuteczne zasilanie wielu zakładów produkcyjnych i innych firm z dużym poborem energii elektrycznej.

Energia odnawialna dla firm – to naprawdę się opłaca!

Aby skutecznie zredukować koszty produkcji, funkcjonowania hali przemysłowej czy nawet mocno ograniczyć zużycie prądu przez powierzchnie biurowe w firmie – warto zainwestować w odnawialne źródła energii. Doskonałym pomysłem jest zbudowanie elektrowni odnawialnej, która zaspokoi nie tylko zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, ale także, w razie nadwyżek, pozwoli na wypracowanie realnych zysków poprzez sprzedaż prądu.

Gdzie szukać pomocy w kwestii inwestycji w OZE?

Przed rozpoczęciem inwestycji w odnawialne źródła energii czy nawet budowę elektrowni odnawialnej, warto skontaktować się z firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w OZE, a także stawia na pasję, innowacyjne rozwiązania i proekologicznie podchodzi do pozyskiwania energii elektrycznej. W przypadku firmy Revoltenergy możesz skorzystać z najnowocześniejszych technologii związanych z budową systemów odnawialnych źródeł energii, kompleksową pomoc doradców oraz możliwość szybkiego montażu, np. systemu paneli fotowoltaicznych dla firmy.

Inwestując w elektrownie odnawialne oraz inne naturalne źródła energii możesz skutecznie walczyć z wysokimi rachunkami za prąd w swojej firmie, a także przyczynić się do redukcji efektu globalnego ocieplenia czy nawet krytycznej jakości powietrza. Postaw na rewolucyjne sposoby pozyskiwania energii i spraw, że Twoja firma stanie się całkowicie niezależna energetycznie!

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl