Jak zmniejszyć koszty zużycia energii elektrycznej w firmie? OZE to dobre rozwiązanie! - ENERGIA ODNAWIALNA - FOTOWOLTAIKA - OZE - ENERGETYKA WIATROWA - ZUŻYCIE ENERGII - INWESTYCJE W ENERGETYKĘ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Energetyka Jak zmniejszyć koszty zużycia energii elektrycznej w firmie? OZE to dobre rozwiązanie!
drukuj stronę
poleć znajomemu

Jak zmniejszyć koszty zużycia energii elektrycznej w firmie? OZE to dobre rozwiązanie!

Coraz większa liczba przedsiębiorców w Polsce i na całym świecie szuka nowych rozwiązań, aby nieco ograniczyć koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Dotyczy to przede wszystkim dużych firm produkcyjnych, przemysłowych i handlowych, które do codziennej pracy zużywają spore ilości energii elektrycznej.

Inwestycja w odnawialne źródła energii jest dobrym sposobem na ograniczenie firmowych wydatków związanych ze zużyciem prądu. Tylko w ciągu ostatniego roku rachunki za prąd w gospodarstwach domowych, jak i firmach, wzrosły średnio o 30%. Jednym z ciekawszych rozwiązań pozwalających na zmniejszenie kosztów firmowych jest inwestycja w elektrownie odnawialne, które nadają się nie tylko do zasilania siedzib okolicznych firm.

 

Elektrownia odnawialna – czym jest i jak wpływa na środowisko?

Energia pozyskiwana z odnawialnych źródeł energii może być wykorzystywana w różnoraki sposób. W Polsce OZE przeżywa tzw. złotą erę, zarówno jeśli chodzi o przedsiębiorców, jak i właścicieli domów, którzy chcą uniezależnić się energetycznie od publicznych dostawców prądu. Inwestowanie w elektrownie odnawialne dotyczy nie tylko systemów fotowoltaiki, ale także innych form pozyskiwania prądu, np. energii wiatrowej, wodnej czy nawet geotermalnej.

W Polsce najpopularniejsze są elektrownie słoneczne oraz wiatrowe – oczywiście mowa tu o OZE. Takie źródła energii produkują w kraju nawet ponad 7000 MW, co pozwala na skuteczne zasilanie wielu zakładów produkcyjnych i innych firm z dużym poborem energii elektrycznej.

Energia odnawialna dla firm – to naprawdę się opłaca!

Aby skutecznie zredukować koszty produkcji, funkcjonowania hali przemysłowej czy nawet mocno ograniczyć zużycie prądu przez powierzchnie biurowe w firmie – warto zainwestować w odnawialne źródła energii. Doskonałym pomysłem jest zbudowanie elektrowni odnawialnej, która zaspokoi nie tylko zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, ale także, w razie nadwyżek, pozwoli na wypracowanie realnych zysków poprzez sprzedaż prądu.

Gdzie szukać pomocy w kwestii inwestycji w OZE?

Przed rozpoczęciem inwestycji w odnawialne źródła energii czy nawet budowę elektrowni odnawialnej, warto skontaktować się z firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w OZE, a także stawia na pasję, innowacyjne rozwiązania i proekologicznie podchodzi do pozyskiwania energii elektrycznej. W przypadku firmy Revoltenergy możesz skorzystać z najnowocześniejszych technologii związanych z budową systemów odnawialnych źródeł energii, kompleksową pomoc doradców oraz możliwość szybkiego montażu, np. systemu paneli fotowoltaicznych dla firmy.

Inwestując w elektrownie odnawialne oraz inne naturalne źródła energii możesz skutecznie walczyć z wysokimi rachunkami za prąd w swojej firmie, a także przyczynić się do redukcji efektu globalnego ocieplenia czy nawet krytycznej jakości powietrza. Postaw na rewolucyjne sposoby pozyskiwania energii i spraw, że Twoja firma stanie się całkowicie niezależna energetycznie!

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl