Wyszukiwarka części Automa.Net rewolucją na rynku automatyki przemysłowej - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - ZAKUPY - KOMPONENTY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Wyszukiwarka części Automa.Net rewolucją na rynku automatyki przemysłowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wyszukiwarka części Automa.Net rewolucją na rynku automatyki przemysłowej

Brak jednej małej część może wprowadzić niemałe zamieszanie w dziale utrzymania ruchu niejednej firmy. Długie godziny spędzone na bezowocnych poszukiwaniach frustrują zakupowców. Opóźnienia w realizacji projektów wystawiają na próbę cierpliwość klientów. Na szczęście z pomocą przychodzi Automa.Net. Sprawdź, jak ta wyszukiwarka usprawni pracę Twojej firmy.

Co wolisz: wertowanie opasłego tomu encyklopedii w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, czy wpisanie frazy do wyszukiwarki internetowej? Obstawiamy, że to drugie.

Podobnie jest z platformą Automa.Net i szukaniem części w internecie. Możesz przeczesywać strony firm w poszukiwaniu danej części i wysyłać zapytania do producentów. Ale możesz również wejść na stronę Automa.Net, wpisać kod lub nazwę produktu i już po chwili będziesz mieć dostęp do stanów magazynowych dostawców z różnych krajów. Co wybierasz?

Automa.net – jak to działa?

Dzięki platformie Automa.Net uzyskasz dostęp do stanów magazynowych firm z całego świata. Z wyszukiwarki korzystali już specjaliści od utrzymania ruchu takich gigantów jak Volksvagen czy Ikea. Można na niej znaleźć ponad 100 różnych brandów jak np. Siemens, Omron, Schneider czy ABB dostępnych bezpośrednio w magazynach hurtowni z Polski i zagranicy. Katalog firm automatyki przemysłowej ułatwi wyszukanie marki, która Cię interesuje.

Zależy Ci na znalezieniu konkretnej części? Z Automa.net nie ma nic prostszego! Wystarczy wpisać numer produktu lub samą jego nazwę, aby zobaczyć listę firm, od których można ją kupić. Ponadto w tabeli pojawią się informacje o tym, ile części jest na stanie w danym magazynie, oraz kiedy aktualizowano stany magazynowe (wiele firm aktualizuje je dwa razy dziennie).

Zrzut ekranu ze strony Automa.Net prezentujący wyszukiwanie części SIEMENS 6GK5005-0BA00-1AB2 

Automa.Net stanowi bazę około 10 milionów produktów, bardzo prawdopodobne jest więc, że znajdziesz to, czego szukasz. Ponadto wyszukiwarka pozwala na filtrowanie wyników wyszukiwania. Przykładowo jeśli nie chcesz czekać długo na dostawę, możesz zawęzić poszukiwania do części dostępnych u polskich dystrybutorów.

Co więcej platforma umożliwia integrację danych z Twoim systemem. W tym celu należy wykonać tylko jedną integrację API, aby mieć dostęp do informacji o częściach od setek dostawców.

Dzięki platformie Automa.net możesz wysłać zapytanie o interesującą Cię część do kilku dostawców jednocześnie, a ich odpowiedzi wraz z wyceną przyjdą prosto na Twoją skrzynkę mailową.

Nie tylko dla zakupowców i dealerów

Automa.net pomaga nie tytlko pracownikom działów utrzymania ruchu, zakupowcom czy dealerom. Docenią ją również dystrybutorzy. Rejestrując się na platformie, będą mogli oni dotrzeć do klientów z różnych zakątków świata, co przełoży się na większą sprzedaż. Integratorzy systemów mogą wystawić na Automa.net części zaległe z poprzednich projektów bądź nadwyżki magazynowe.

Pracownicy działów utrzymania ruchu, logistycy, zakupowcy firm produkcyjnych korzystając z Automa.net, nie ponosząc żadnych kosztów. Z kolei dealerzy części zamiennych, dystrybutorzy automatyki, integratorzy systemów przemysłowych, mogą bezpłatnie testować platformę przez 14 dni. Po tym czasie, jeśli zdecydują się na wdrożenie platformy w swojej firmie,  mają do wyboru pakiety abonamentowe. 

 

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl