5 zalet internetu światłowodowego. Czym wyróżnia się na tle innych możliwości? - INTERNET - ŚWIATŁOWODY - ŚWIATŁOWÓD - INTERNET SZEROKOPASMOWY - ŁĄCZE INTERNETOWE - KABLE ŚWIATŁOWODOWE - T-MOBILE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Telekomunikacja 5 zalet internetu światłowodowego. Czym wyróżnia się na tle innych możliwości?
drukuj stronę
poleć znajomemu

5 zalet internetu światłowodowego. Czym wyróżnia się na tle innych możliwości?

fot. pixabay.com

Nauka w domu, praca zdalna, rozrywka w internecie – te wszystkie czynności znacznie obciążają domowe łącze. Szczególnie wtedy, gdy odbywają się jednocześnie. Jednak jest na to sposób – światłowód od T-Mobile. Jakie możliwości daje internet światłowodowy? Na czym polega jego przewaga nad internetem mobilnym?

 

1. Ultraszybki internet światłowodowy

Możliwości światłowodu T-Mobile są niemal nieograniczone. Decydując się na zakup tej opcji, można liczyć na nielimitowany internet. Pobieranie danych odbywa się z prędkością do 900 Mb/s, natomiast wysyłanie do 300 Mb/s. Taka prędkość sprawia, że bez problemów można oglądać wideo w rozdzielczości 4K czy w błyskawicznym tempie przesyłać pliki o rozmiarze kilku gigabajtów. Internet światłowodowy od T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/internet/formularz-adresowy, pozwala osiągać nieporównywalnie większe prędkości niż internet mobilny czy tradycyjny, stacjonarny.

2. Komfortowe surfowanie kilku osób jednocześnie

Korzystanie z nielimitowanego internetu T-Mobile jest niezwykle wygodne. Nawet jeśli z sieci korzysta w tym samym czasie kilku domowników, żaden z nich nie odnotuje spadków prędkości. To sprawia, że nielimitowany internet światłowodowy to najlepsza opcja na rynku. Użytkownicy internetu mobilnego muszą się liczyć ze spadkami prędkości, jeśli z sieci jednocześnie będzie korzystało kilka osób.

3. Niska awaryjność

Światłowód od T-Mobile to internet, który śmiało można uznać za niemal bezawaryjny. To zasługa sposobu, w jaki sygnał jest dostarczany do klienta. W tym przypadku, droga między nadawcą, a odbiorcą została maksymalnie skrócona. Sygnał nie przechodzi przez żadne dodatkowe urządzenia. Jest wysyłany przez światłowód i dociera bezpośrednio do klienta. To właśnie powoduje, że awarie sieci zdarzają się niezwykle rzadko.

4. Niezawodne działanie

Nielimitowany internet T-Mobile działa niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. To daje mu ogromną przewagę nad internetem mobilnym. Użytkownicy internetu mobilnego nie raz doświadczyli zerwania połączenia czy znaczących spadków prędkości, gdy korzystali z sieci np. podczas ulewnego deszczu lub śnieżycy. Na działanie światłowodu nie wpływają również zakłócenia elektromagnetyczne.

5. Światłowód T-Mobile – inwestycja w przyszłość

Niesamowite możliwości, jakie daje internet światłowodowy sprawiają, że śmiało można go nazwać technologią przyszłości. To obecnie najszybszy internet na rynku, który pozwala korzystać z wielu, niedostępnych do tej pory rozwiązań. To właśnie dzięki światłowodowi można swobodnie oglądać wideo w rozdzielczości 4K. Gracze raz na zawsze mogą pożegnać się z lagami, nie odczuwając opóźnień w trakcie wirtualnych rozgrywek. Prace nad rozwojem światłowodu stale trwają, by podołać możliwościom, jakie daje internet. Testowane są połączenia nawet do 10 Gb/s!

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl