Nowy wkrętak Wiha speedE® II electric – szybka praca jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna! - WKRĘTAKI - WIHA - NARZĘDZIA DYNAMOMETRYCZNE - WKRĘTAK ELEKTRYCZNY - SPEEDE - E-WKRĘTAK
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Nowy wkrętak Wiha speedE® II electric – szybka praca jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna!
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy wkrętak Wiha speedE® II electric – szybka praca jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna!

fot. SpeedE® II umożliwia 3 razy szybszą pracę dzięki elektrycznemu napędowi, chroni zdrowie i materiał oraz oferuje pełną ochronę do 1000 V AC.

Producent narzędzi Wiha prezentuje nowy wkrętak speedE® II electric. Szybsza, mocniejsza i wszechstronniejsza w swojej koncepcji nowa generacja wkrętaka elektrycznego obiecuje jeszcze więcej korzyści w użytkowaniu. Wkrętak elektryczny Wiha speedE® II wyposażony jest w dwa stopnie ochrony materiału – 0,4 Nm i 1 Nm, co pozwala na szersze możliwości aplikacji. Dzięki zabezpieczonemu przed napięciem systemowi bitów slimBit (do 1000 V AC) ta niemiecka nowość oferuje użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo, elastyczność i swobodę decyzji w codziennej pracy.

Wkrętak elektryczny Wiha speedE® II electric – teraz jeszcze szybszy dzięki dwóm stopniom ochrony materiału

Najnowszy wkrętak elektryczny Wiha speedE® II charakteryzuje się intuicyjną oraz łatwą obsługą. W pierwszym etapie wkręcanie wykonuje się 3 razy szybciej niż w przypadku normalnych wkrętaków, a w drugim etapie dodatkowo włącza się funkcja ochrony materiału, przydatna szczególnie w przypadku wrażliwych połączeń śrubowych, gdzie przenoszenie zbyt dużych sił szybko prowadzi do uszkodzeń materiału.

Przy ustawieniu suwaka na poziomie 1,0 Nm, speedE® II można teraz stosować w połączeniu z żółtymi bitami Power slimBit do przykręcania z użyciem większej siły, np. w przypadku połączeń śrubowych z większym gwintami.

Nowy wkrętak elektryczny Wiha speedE® II z dwoma poziomami ochrony materiału – 0,4 Nm i 1,0 Nm. Tu z żółtym bitem Power slimBit.

Nowy wkrętak elektryczny Wiha speedE® II z dwoma poziomami ochrony materiału – 0,4 Nm i 1,0 Nm. Tu z żółtym bitem Power slimBit.

Przełącznik pierścieniowy umożliwia komfortową obsługę we wszystkich pozycjach roboczych. Podświetlenie LED maksymalnie oświetla obszar roboczy, co dodatkowo ułatwia pracę i zapobiega tworzeniu się cienia na detalu. Zarówno czerwone i żółte bity slimBit są pojedynczo przetestowane przy napięciu 10 000 V AC i dopuszczone do pracy do 1000 V AC. Dzięki zróżnicowanej barwie bity ułatwiają dobór odpowiedniego stopnia użytej siły. W przypadku wrażliwych, filigranowych połączeń śrubowych stosuje się z reguły małe profile śrubowe. Pasujące do nich bity slimBit informują użytkownika swoim czerwonym kolorem, że do tego zastosowania powinien on ustawić poziom ochrony materiału na czerwonym zakresie o wartości 0,4 Nm. W przypadku mocniejszych połączeń wymagających zastosowania większej siły i śrub o większych profilach, żółty kolor bitów slimBit informuje, że przy pomocy suwaka ustawionego w pozycji żółtej można zastosować wyższą siłę wkręcania o wartości 1,0 Nm.

Profesjonaliści często korzystający z wkrętaków w trybie pracy ciągłej ucieszą się z ergonomicznego projektu wkrętaka elektrycznego speedE® II. Wyraźnie zredukowano w nim obciążenie siłowe, więc nie ma już konieczności wykonywania ręcznego przykręcania wiążącego się z dużym nakładem sił, co w przypadku wielu profesjonalistów przyczynia się do ochrony zdrowia. Z tego powodu nasz wkrętak polecany jest również przez niemieckich lekarzy i fizjoterapeutów. 

W odniesieniu do wielkości i ciężaru wkrętak elektryczny speedE® II porównywalny jest ze standardowymi wkrętakami, co czyni z niego idealnego towarzysza do mobilnych zastosowań. Znak „Made in Germany” podkreśla, że również w kwestii wytrzymałości i jakości należy liczyć na najwyższe osiągi.

Zestaw speedE® II obejmuje, oprócz wkrętaka elektrycznego, czerwony i żółty bit slimBit, dwa standardowe akumulatory typu 18500, pasującą do nich ładowarkę USB oraz kasetę L-Boxx Mini. Inne wyposażenie dodatkowe, np. adapter momentu easyTorque, kasety slimBit lub pasujący zasilacz sieciowy do ładowarki USB dostępne są osobno. 

W nowym zestawie speedE® II Set znajdują się oprócz wkrętaka elektrycznego dwa akumulatory, dedykowana ładowarka, czerwony bit slimBit i żółty bit Power slimBit oraz kaseta L-Boxx Mini, służąca do przechowywania i transportowania.

W nowym zestawie speedE® II Set znajdują się oprócz wkrętaka elektrycznego dwa akumulatory, dedykowana ładowarka, czerwony bit slimBit i żółty bit Power slimBit oraz kaseta L-Boxx Mini, służąca do przechowywania i transportowania.

Wiha speedE® II electric to obecnie najmłodszy członek 96-częściowego zestawu Wiha ElectricVario Family, który obejmuje wszystkie narzędzia do wkręcania, bity slimBit, klucz nasadowy do sześciokąta zewnętrznego ¼", adapter i wiele innych elementów, optymalnie pokrywających szerokie możliwości kombinacyjne w przypadku różnych zadań związanych z przykręcaniem.

Wkrętak elektryczny Wiha speedE® II electric – teraz jeszcze szybszy dzięki dwóm stopniom ochrony materiału

Więcej informacji: www.wiha.com/speedE2

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl