Nowy wkrętak Wiha speedE® II electric – szybka praca jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna! - WKRĘTAKI - WIHA - NARZĘDZIA DYNAMOMETRYCZNE - WKRĘTAK ELEKTRYCZNY - SPEEDE - E-WKRĘTAK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Nowy wkrętak Wiha speedE® II electric – szybka praca jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna!
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy wkrętak Wiha speedE® II electric – szybka praca jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna!

fot. SpeedE® II umożliwia 3 razy szybszą pracę dzięki elektrycznemu napędowi, chroni zdrowie i materiał oraz oferuje pełną ochronę do 1000 V AC.

Producent narzędzi Wiha prezentuje nowy wkrętak speedE® II electric. Szybsza, mocniejsza i wszechstronniejsza w swojej koncepcji nowa generacja wkrętaka elektrycznego obiecuje jeszcze więcej korzyści w użytkowaniu. Wkrętak elektryczny Wiha speedE® II wyposażony jest w dwa stopnie ochrony materiału – 0,4 Nm i 1 Nm, co pozwala na szersze możliwości aplikacji. Dzięki zabezpieczonemu przed napięciem systemowi bitów slimBit (do 1000 V AC) ta niemiecka nowość oferuje użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo, elastyczność i swobodę decyzji w codziennej pracy.

Wkrętak elektryczny Wiha speedE® II electric – teraz jeszcze szybszy dzięki dwóm stopniom ochrony materiału

Najnowszy wkrętak elektryczny Wiha speedE® II charakteryzuje się intuicyjną oraz łatwą obsługą. W pierwszym etapie wkręcanie wykonuje się 3 razy szybciej niż w przypadku normalnych wkrętaków, a w drugim etapie dodatkowo włącza się funkcja ochrony materiału, przydatna szczególnie w przypadku wrażliwych połączeń śrubowych, gdzie przenoszenie zbyt dużych sił szybko prowadzi do uszkodzeń materiału.

Przy ustawieniu suwaka na poziomie 1,0 Nm, speedE® II można teraz stosować w połączeniu z żółtymi bitami Power slimBit do przykręcania z użyciem większej siły, np. w przypadku połączeń śrubowych z większym gwintami.

Nowy wkrętak elektryczny Wiha speedE® II z dwoma poziomami ochrony materiału – 0,4 Nm i 1,0 Nm. Tu z żółtym bitem Power slimBit.

Nowy wkrętak elektryczny Wiha speedE® II z dwoma poziomami ochrony materiału – 0,4 Nm i 1,0 Nm. Tu z żółtym bitem Power slimBit.

Przełącznik pierścieniowy umożliwia komfortową obsługę we wszystkich pozycjach roboczych. Podświetlenie LED maksymalnie oświetla obszar roboczy, co dodatkowo ułatwia pracę i zapobiega tworzeniu się cienia na detalu. Zarówno czerwone i żółte bity slimBit są pojedynczo przetestowane przy napięciu 10 000 V AC i dopuszczone do pracy do 1000 V AC. Dzięki zróżnicowanej barwie bity ułatwiają dobór odpowiedniego stopnia użytej siły. W przypadku wrażliwych, filigranowych połączeń śrubowych stosuje się z reguły małe profile śrubowe. Pasujące do nich bity slimBit informują użytkownika swoim czerwonym kolorem, że do tego zastosowania powinien on ustawić poziom ochrony materiału na czerwonym zakresie o wartości 0,4 Nm. W przypadku mocniejszych połączeń wymagających zastosowania większej siły i śrub o większych profilach, żółty kolor bitów slimBit informuje, że przy pomocy suwaka ustawionego w pozycji żółtej można zastosować wyższą siłę wkręcania o wartości 1,0 Nm.

Profesjonaliści często korzystający z wkrętaków w trybie pracy ciągłej ucieszą się z ergonomicznego projektu wkrętaka elektrycznego speedE® II. Wyraźnie zredukowano w nim obciążenie siłowe, więc nie ma już konieczności wykonywania ręcznego przykręcania wiążącego się z dużym nakładem sił, co w przypadku wielu profesjonalistów przyczynia się do ochrony zdrowia. Z tego powodu nasz wkrętak polecany jest również przez niemieckich lekarzy i fizjoterapeutów. 

W odniesieniu do wielkości i ciężaru wkrętak elektryczny speedE® II porównywalny jest ze standardowymi wkrętakami, co czyni z niego idealnego towarzysza do mobilnych zastosowań. Znak „Made in Germany” podkreśla, że również w kwestii wytrzymałości i jakości należy liczyć na najwyższe osiągi.

Zestaw speedE® II obejmuje, oprócz wkrętaka elektrycznego, czerwony i żółty bit slimBit, dwa standardowe akumulatory typu 18500, pasującą do nich ładowarkę USB oraz kasetę L-Boxx Mini. Inne wyposażenie dodatkowe, np. adapter momentu easyTorque, kasety slimBit lub pasujący zasilacz sieciowy do ładowarki USB dostępne są osobno. 

W nowym zestawie speedE® II Set znajdują się oprócz wkrętaka elektrycznego dwa akumulatory, dedykowana ładowarka, czerwony bit slimBit i żółty bit Power slimBit oraz kaseta L-Boxx Mini, służąca do przechowywania i transportowania.

W nowym zestawie speedE® II Set znajdują się oprócz wkrętaka elektrycznego dwa akumulatory, dedykowana ładowarka, czerwony bit slimBit i żółty bit Power slimBit oraz kaseta L-Boxx Mini, służąca do przechowywania i transportowania.

Wiha speedE® II electric to obecnie najmłodszy członek 96-częściowego zestawu Wiha ElectricVario Family, który obejmuje wszystkie narzędzia do wkręcania, bity slimBit, klucz nasadowy do sześciokąta zewnętrznego ¼", adapter i wiele innych elementów, optymalnie pokrywających szerokie możliwości kombinacyjne w przypadku różnych zadań związanych z przykręcaniem.

Wkrętak elektryczny Wiha speedE® II electric – teraz jeszcze szybszy dzięki dwóm stopniom ochrony materiału

Więcej informacji: www.wiha.com/speedE2

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl