Jaki półokrągły brodzik wybrać do łazienki?
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Budownictwo Jaki półokrągły brodzik wybrać do łazienki?
drukuj stronę
poleć znajomemu

Jaki półokrągły brodzik wybrać do łazienki?

fot. Brodzik półokrągły

Warto dobrze zastanowić się nad cechami brodzika przed jego zakupem. To zajmie trochę czasu, ale lepiej ten czas przeznaczyć na przemyślenia niż później odkryć, że inny brodzik byłby lepszy. By mieć możliwość wybrania najlepszego brodzika półokrągłego, trzeba wiedzieć, jakie cechy są ważne.

 

 

Najpopularniejsze brodziki do kabin natryskowych

Większość osób zamierza nabyć brodzik biały i z tworzywa sztucznego. Biel pasuje do każdej kabiny prysznicowej i do każdej łazienki. To kolor kojarzący się z higieną i świeżością. Brodziki natryskowe z tworzywa sztucznego to dobra relacja ceny do jakości. Są trwałe, niedrogie i lekkie. Kształty ich mogą być różne. Brodziki półokrągłe wybiera się, kiedy kabina prysznicowa ma stanąć w rogu. Pozwalają optymalnie wykorzystać powierzchnię łazienki. Ze względu na nieduże wymiary łazienek cieszą się one popularnością.

Długość boków i głębokość brodzika

Najważniejszą cechą jest długość boków brodzika. Większy komfort zapewnią modele z bokami o długości 90 cm niż 80 cm. Jednak te 10 cm różnicy robi sporą różnicę, jeśli łazienka nie jest duża. Trzeba dysponować planem urządzenia łazienki, zanim zacznie się wybierać jej wyposażenie. Jeśli powierzchnia wnętrza na to pozwala, to warto wybrać brodziki natryskowe półokrągłe 90 cm. Są też jeszcze większe.

Z głębokością nie jest tak, że im większa, tym lepiej. Zależy, co jest ważne. Jeśli wygoda wchodzenia do kabiny, to wybiera się brodziki płytkie. Brodziki półokrągłe głębokie są bardziej funkcjonalne. Można wykorzystać je do innych celów niż tylko wzięcie prysznica. Można np. zrobić w nich pranie ręczne. Mogą się w nich bezpiecznie kąpać małe dzieci.

Inne cechy półokrągłych brodzików natryskowych

Ważną cechą dla wielu osób jest marka. Są znani i cenieni producenci wyposażenia łazienek. Kiedy ktoś ma swoją ulubioną, to zwykle wybiera jej wyposażenie. Przed wyborem brodzika półokrągłego warto zastanowić się, czy nie przydałoby się siedzisko. Jest ono przydatne, kiedy brodziki natryskowe są głębokie. Można na nim usiąść albo postawić jakąś rzecz np. płyn do prania. Coś jednak za coś. Kiedy brodzik półokrągły ma taki dodatek, to zmniejsza się jego powierzchnia. Warto przemyśleć przed wyborem, jak będzie się korzystać z brodzika.

To główne cechy, na które zwraca się uwagę. Warto jednak pooglądać różne brodziki półokrągłe i wczytać się w ich opisy. Możliwe, że odkryje się inną cechę dla siebie ważną. Znając różne produkty, zna się wszystkie dostępne możliwości.

Zobacz wszystkie brodziki półokrągłe na https://onninen.pl/pl-PL/brodziki-natryskowe/brodziki-polokragle,c2593

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Onninen Sp. z o.o.
ul. Emaliowa 28, Warszawa
tel.  22 567 90 30
fax.  22 567 90 09
www.onninen.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl