Czy warto inwestować w kryptowaluty przy pomocy oprogramowania? - OPROGRAMOWANIE - KRYPTOWALUTY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna BAZA WIEDZY Czy warto inwestować w kryptowaluty przy pomocy oprogramowania?
drukuj stronę
poleć znajomemu

Czy warto inwestować w kryptowaluty przy pomocy oprogramowania?

Kryptowaluty i inwestycje na giełdzie to dla Ciebie czarna magia? A może znasz się na tradycyjnym inwestowaniu, jednak brakuje Ci czasu, żeby uważnie śledzić spadki i wzrosty na giełdzie kryptowalut? Trudno obecnie przejść obojętnie wokół doniesień z tego świata, bo wzrosty i spadki są tam niesamowicie zmienne, tym samym dostarczając wielu emocji i nerwów inwestorom. Wydaje Ci się, że to dla Ciebie za dużo? Rynek technologii przychodzi z pomocą.

Coraz więcej osób zaczyna interesować się kryptowalutami, głównie ze względu na historie o ludziach, którzy na ich pokaźnych wzrostach dorobili się swego czasu fortuny. Bitcoin ciągle utrzymuje najmocniejszą pozycję na tym rynku, jednak od momentu jego wynalezienia, do gry dołączyły również kryptowaluty takie jak Ethereum, Ripple, Litecoin i wiele, wiele innych. Osobę, która dopiero zaczyna swoją przygodę z giełdą kryptowalut, taki wybór może zapewne trochę skołować. Dlatego też, powstają oprogramowania, które nie dość, że pomogą Ci się odnaleźć w tym świecie, to jeszcze wszystkie najważniejsze operacje wykonają za Ciebie przy pomocy specjalnie opracowanych algorytmów inwestycyjnych! 

Każda przygoda na giełdzie zaczyna się od pierwszego zakupu i tak samo jest oczywiście na giełdzie kryptowalut. Jednak najwięcej nie zarabiają osoby, które po zakupie waluty jedynie czekają aż poszybuje ona w górę, by następnie ją sprzedać. Wtedy byłoby to zbyt proste, nie uważasz? 

Jak zarobić na kryptowalutach? 

Na czym w takim razie osiąga się największe zyski? Jak wspominałam, kursy kryptowalut należą do niesamowicie kapryśnych. Dodatkowo, im większe ryzyko operacji, tym więcej można na niej zarobić - ale też najwięcej stracić. Trading, czyli obstawianie zmian w notowaniach poszczególnych kryptowalut bez ich rzeczywistego kupowania, należy do najbardziej ryzykownych operacji, ale też dających największe zyski. Takie transakcje mają charakter krótkoterminowy, więc często trzeba działać szybko i obserwować giełdę na bieżąco. Jeśli nie masz w tym wprawy, warto sięgnąć po pomoc kogoś zaufanego lub właśnie oprogramowania inwestycyjnego takiego jak np. Bitcoin Revolution

 Jak działa taki bot tradingowy, inaczej nazywany “kryptobotem”? Dzięki dokładnemu algorytmowi przewiduje wahania w kursach kryptowalut, co pozwala mu inwestować Twoim kapitałem w idealnym miejscu i momencie. Na jakiej podstawie wybiera ten “idealny moment”? Bitcoin Revolution posiada ogromną bazę zdarzeń rynkowych, które miały miejsce w przeszłości na giełdzie kryptowalut, co pozwala mu przewidzieć najbardziej prawdopodobne scenariusze odnośnie kursu bitcoina i innych walut z dokładnością do 0,01 sekundy. Tym sposobem, wyprzedza inne tego typu aplikacje, a właśnie takie setne sekundy potrafią zrobić ogromną różnicę w kwestii tego, jak wiele uda się wyciągnąć z konkretnej inwestycji.

Jak zacząć używać Bitcoin Revolution? Tak naprawdę, jedyne, co musisz zrobić to zasilić konto kwotą min. 1000 PLN, a następnie kliknąć przycisk “handluj”. Resztę pracy bot tradingowy wykona za Ciebie. Producenci Bitcoin Revolution zapewniają, że aplikacja ma 99,4% dokładności i istnieją członkowie, którzy przy jej pomocy dorobili się miliona już po 61 dniach od założenia konta. Sporą zaletą jest fakt, że od przeprowadzonych transakcji bot nie pobiera żadnej prowizji. W uproszczeniu oznacza to, że dostajemy od Bitcoin Revolution usługę brokera w cenie samej inwestycji. Całość włożonych przez nas pieniędzy zarabia na siebie i jest w stanie przynosić (jak twierdzą założyciele) minimum 4,829.89zł przychodu dziennie! A nawet sporo więcej - wszystko zależy od tego, jaką sumę zdecydujemy się zainwestować. Na obsługę programu handlowego wystarczy poświęcić około 20 minut dziennie, a resztę pozostawić już w rękach sprawdzonego algorytmu, któremu zaufały tysiące użytkowników.

Opinie o Bitcoin Revolution - czy warto?

Wszystko to brzmi aż zbyt pięknie, dlatego być może zastanawiasz się, czy Bitcoin Revolution i inne tego typu oprogramowania tradingowe nie są zwykłym oszustwem? W końcu powierzanie naszych ciężko zarobionych pieniędzy algorytmowi jest mocno ryzykowne… Jednak ryzyko to cecha wpisana w handel na rynku kryptowalut i bez jego podjęcia nie jest możliwe zarobienie tam jakichkolwiek pieniędzy. Myślę, że dla niedoświadczonego tradera zdecydowanie lepszym wyborem jest skorzystanie z takiej aplikacji niż inwestowanie w bitcoiny metodą prób i błędów. Dodatkowo, oszczędzi to nam sporo czasu, bo nauka specyfikacji tego rynku i panujących na nim zasad nie należy do najłatwiejszych.

Na najpopularniejszym forum internetowym o tematyce kryptowalut znajdziemy wiele opinii osób nie do końca przekonanych do tego typu narzędzi, ale zazwyczaj, gdy ktoś już się zdecyduje zainwestować przy pomocy kryptobota Bitcoin Revolution, jest z niego zadowolony. Zyski może nie są od razu tak wysokie jak obiecują właściciele, ale rzeczywiście są w 100% możliwe do osiągnięcia. Nie bez powodu Bitcoin Revolution otrzymało 1. miejsce w kategorii oprogramowania tradingowego od Amerykańskiego Stowarzyszenia Finansowego. Polacy należą do nieufnych narodów, dlatego też może u nas fenomen Bitcoin Revolution wydaje się nienaturalny. 

Jednak warto pamiętać, że gdy w 2009 pojawiła się pierwsza kryptowaluta, czyli Bitcoin, również wiele osób nie miało odwagi w nią zainwestować, a teraz, gdy jej stawka wynosi ponad 30 tys zł, plują sobie za to w brodę. Nie bądź jednym z nich!

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jak tworzyć budynki o zminimalizowanym zużyciu energii - PRAWDA I FAŁSZ Jak tworzyć budynki o ... CELEM GRUPY JEST RZETELNE STUDIUM NA TEMAT OSZCZĘDNOŚCI ENERGI ELEKTRYCZNEJ ,ODRZUCENIE LOBOWANIA NA RZECZ ...
Inteligentny dom Inteligentny dom Celem grupy są tematy związane z systemami Inteligentnego Domu. Poruszane są tu tematy o produktach i ...
Zasilacze laboratoryjne Zasilacze laboratoryjne Zapraszam wszystkich elektroników tych zaawansowanych i początkujących do grupy, gdzie poruszane będą ...
Systemy mikroprocesorowe Systemy mikroprocesorowe Grupa skierowana do konstruktorów, programistów i hobbystów zajmujących się systemami ...
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl