Otwórz się na możliwości inteligentnego domu i zacznij żyć pełnią życia - INTELIGENTNY DOM - AUTOMATYKA DOMOWA - FIBARO
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Otwórz się na możliwości inteligentnego domu i zacznij żyć pełnią życia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Otwórz się na możliwości inteligentnego domu i zacznij żyć pełnią życia

Wyobraźmy sobie dom, w którym królują najnowocześniejsze technologie i innowacyjne urządzenia. Co powiemy na rozwiązania, dzięki którym nasza domowa przestrzeń będzie harmonijnie wpisywać się w nasze potrzeby i wychodzić im naprzeciw? Dzięki idei smart home nareszcie będzie to możliwe. To tutaj urządzenia działają, tak jak tego oczekujemy, dostosowują komfort życia do potrzeb wszystkich domowników, a wreszcie sprawiają, że nie musimy już tracić czasu na rutynowe czynności. Wystarczy pozwolić naszemu inteligentnemu domowi działać, a on zrobi za nas resztę.

Inteligentny dom: tysiące możliwości, które pokochasz

Inteligentny dom Fibaro to wielopłaszczyznowa przestrzeń, której poszczególne elementy współpracują ze sobą w celu zapewnienia nam odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa. Zdalne sterowanie oświetleniem oraz bramami i roletami, zarządzanie ogrzewaniem i energią z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie, a wreszcie monitorowanie bezpieczeństwa i stanu naszego domu to tylko niektóre z aspektów, jakie oferuje nam smart home. Sieć kompatybilnych i współpracujących ze sobą urządzeń nieustannie dba o to, aby domowe sprzęty działały bez zarzutu, a poziom bezpieczeństwa był odpowiedni o każdej porze dnia i nocy. 

Jak stworzyć taki inteligentny dom? Które rozwiązania dedykowane smart home będą dla nas najbardziej odpowiednie? Chcąc dowiedzieć się więcej o możliwościach inteligentnego domu, postanowiliśmy zapytać twórców Fibaro o rozwiązania, jakie stwarzają przed nami smart urządzenia. 

Inteligentny dom Fibaro: sprawdź, czym może Cię zaskoczyć

W inteligentnym domu Fibaro możemy korzystać z setek możliwości, które stwarza przed nami smart system oplatający całą przestrzeń. To jednak, jak będą działać urządzenia w poszczególnych pomieszczeniach, zależy tylko od nas. Inteligentną sieć możemy nieustannie poszerzać, dodając do niej urządzenia do sterowania oświetleniem, multimediami czy bezpieczeństwem. Smart home Fibaro to rozwiązania, które pokocha każdy z nas. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • system inteligentnego ogrzewania: idealny klimat w domu w zaledwie chwilę? Inteligentny dom umożliwia nam nie tylko zdalne sterowanie wentylacją i ogrzewaniem, lecz także korzystanie z harmonogramów, które pozwalają zminimalizować koszty zużycia energii. Dostosujmy ogrzewanie do potrzeb domowników o każdej porze dnia i roku za pomocą smart rozwiązań i zabezpieczmy swój dom dzięki możliwości monitorowania wycieków z instalacji grzewczej oraz powstawania czadu i stężenia pyłów zawieszonych;
  • sterowanie multimediami: w inteligentnym domu multimedia i urządzenia AGD wiedzą, co robić. Wystarczy odpowiednio je zaprogramować, aby myślały za nas, kiedy tego potrzebujemy i ułatwiały nam życie w codziennych sytuacjach. Odkurzanie na komendę, przygotowanie wieczornego seansu za pomocą jednej komendy głosowej czy tryb oszczędzania w nocy to tylko niektóre z możliwości, jakie zyskujemy, integrując domowe multimedia z systemem smart home;
  • zdalne zarządzanie: zarządzanie inteligentnym domem jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż sądzimy. Sterować urządzeniami możemy na dwa sposoby: za pomocą komend głosowych oraz mobilnej aplikacji Fibaro Home Center, która oferuje nam najwyższy poziom wygody i efektywności w zarządzaniu inteligentnym domem. Co najważniejsze – możemy z niej korzystać, przebywając w dowolnym miejscu na ziemi. Wystarczy kilka sekund, aby dowiedzieć się, co dzieje się w naszym domu.

Funkcjonalność, łatwość instalacji i kompatybilność: oto smart przestrzeń od Fibaro

Rozwiązania dla inteligentnego domu od Fibaro mają jeszcze inne zalety. Producenci zadbali o to, aby zainstalowanie smart sieci w naszej domowej przestrzeni było na tyle proste, by mógł poradzić sobie z tym każdy z nas. Instalacja większości produktów Fibaro zajmie nam dosłownie chwilę, a w razie potrzeby zawsze możemy skorzystać z pomocy profesjonalnych instalatorów Fibaro, którzy przeprowadzą zarówno montaż, jak i krótką konfigurację urządzeń. To jednak nie wszystko – twórcy smart produktów dla inteligentnego domu Fibaro zadbali o to, aby ci z nas, którzy korzystają już z innych smart produktów, nie musieli z nich rezygnować. System Fibaro dla inteligentnego domu współpracuje także z urządzeniami opartymi na technologii Z-Wave lub dedykowanych Apple HomeKit. Dzięki kompatybilności poszczególnych urządzeń wszystkie te produkty możemy łączyć w zintegrowaną sieć i zarządzać nimi z poziomu jednej aplikacji. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach inteligentnego domu? Chciałbyś wykorzystać w swojej domowej przestrzeni smart rozwiązania? Zajrzyj na stronę producenta Fibaro i sprawdź, jak inteligentne urządzenia mogą odmienić życie Twoje i pozostałych domowników!

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fibar Group sp. z o.o.
ul. Lotnicza 1, Poznań
tel.  +48 734 462 908 +48 734 462 945
www.fibaro.com
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl