Otwórz się na możliwości inteligentnego domu i zacznij żyć pełnią życia - INTELIGENTNY DOM - AUTOMATYKA DOMOWA - FIBARO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Otwórz się na możliwości inteligentnego domu i zacznij żyć pełnią życia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Otwórz się na możliwości inteligentnego domu i zacznij żyć pełnią życia

Wyobraźmy sobie dom, w którym królują najnowocześniejsze technologie i innowacyjne urządzenia. Co powiemy na rozwiązania, dzięki którym nasza domowa przestrzeń będzie harmonijnie wpisywać się w nasze potrzeby i wychodzić im naprzeciw? Dzięki idei smart home nareszcie będzie to możliwe. To tutaj urządzenia działają, tak jak tego oczekujemy, dostosowują komfort życia do potrzeb wszystkich domowników, a wreszcie sprawiają, że nie musimy już tracić czasu na rutynowe czynności. Wystarczy pozwolić naszemu inteligentnemu domowi działać, a on zrobi za nas resztę.

Inteligentny dom: tysiące możliwości, które pokochasz

Inteligentny dom Fibaro to wielopłaszczyznowa przestrzeń, której poszczególne elementy współpracują ze sobą w celu zapewnienia nam odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa. Zdalne sterowanie oświetleniem oraz bramami i roletami, zarządzanie ogrzewaniem i energią z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie, a wreszcie monitorowanie bezpieczeństwa i stanu naszego domu to tylko niektóre z aspektów, jakie oferuje nam smart home. Sieć kompatybilnych i współpracujących ze sobą urządzeń nieustannie dba o to, aby domowe sprzęty działały bez zarzutu, a poziom bezpieczeństwa był odpowiedni o każdej porze dnia i nocy. 

Jak stworzyć taki inteligentny dom? Które rozwiązania dedykowane smart home będą dla nas najbardziej odpowiednie? Chcąc dowiedzieć się więcej o możliwościach inteligentnego domu, postanowiliśmy zapytać twórców Fibaro o rozwiązania, jakie stwarzają przed nami smart urządzenia. 

Inteligentny dom Fibaro: sprawdź, czym może Cię zaskoczyć

W inteligentnym domu Fibaro możemy korzystać z setek możliwości, które stwarza przed nami smart system oplatający całą przestrzeń. To jednak, jak będą działać urządzenia w poszczególnych pomieszczeniach, zależy tylko od nas. Inteligentną sieć możemy nieustannie poszerzać, dodając do niej urządzenia do sterowania oświetleniem, multimediami czy bezpieczeństwem. Smart home Fibaro to rozwiązania, które pokocha każdy z nas. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • system inteligentnego ogrzewania: idealny klimat w domu w zaledwie chwilę? Inteligentny dom umożliwia nam nie tylko zdalne sterowanie wentylacją i ogrzewaniem, lecz także korzystanie z harmonogramów, które pozwalają zminimalizować koszty zużycia energii. Dostosujmy ogrzewanie do potrzeb domowników o każdej porze dnia i roku za pomocą smart rozwiązań i zabezpieczmy swój dom dzięki możliwości monitorowania wycieków z instalacji grzewczej oraz powstawania czadu i stężenia pyłów zawieszonych;
  • sterowanie multimediami: w inteligentnym domu multimedia i urządzenia AGD wiedzą, co robić. Wystarczy odpowiednio je zaprogramować, aby myślały za nas, kiedy tego potrzebujemy i ułatwiały nam życie w codziennych sytuacjach. Odkurzanie na komendę, przygotowanie wieczornego seansu za pomocą jednej komendy głosowej czy tryb oszczędzania w nocy to tylko niektóre z możliwości, jakie zyskujemy, integrując domowe multimedia z systemem smart home;
  • zdalne zarządzanie: zarządzanie inteligentnym domem jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż sądzimy. Sterować urządzeniami możemy na dwa sposoby: za pomocą komend głosowych oraz mobilnej aplikacji Fibaro Home Center, która oferuje nam najwyższy poziom wygody i efektywności w zarządzaniu inteligentnym domem. Co najważniejsze – możemy z niej korzystać, przebywając w dowolnym miejscu na ziemi. Wystarczy kilka sekund, aby dowiedzieć się, co dzieje się w naszym domu.

Funkcjonalność, łatwość instalacji i kompatybilność: oto smart przestrzeń od Fibaro

Rozwiązania dla inteligentnego domu od Fibaro mają jeszcze inne zalety. Producenci zadbali o to, aby zainstalowanie smart sieci w naszej domowej przestrzeni było na tyle proste, by mógł poradzić sobie z tym każdy z nas. Instalacja większości produktów Fibaro zajmie nam dosłownie chwilę, a w razie potrzeby zawsze możemy skorzystać z pomocy profesjonalnych instalatorów Fibaro, którzy przeprowadzą zarówno montaż, jak i krótką konfigurację urządzeń. To jednak nie wszystko – twórcy smart produktów dla inteligentnego domu Fibaro zadbali o to, aby ci z nas, którzy korzystają już z innych smart produktów, nie musieli z nich rezygnować. System Fibaro dla inteligentnego domu współpracuje także z urządzeniami opartymi na technologii Z-Wave lub dedykowanych Apple HomeKit. Dzięki kompatybilności poszczególnych urządzeń wszystkie te produkty możemy łączyć w zintegrowaną sieć i zarządzać nimi z poziomu jednej aplikacji. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach inteligentnego domu? Chciałbyś wykorzystać w swojej domowej przestrzeni smart rozwiązania? Zajrzyj na stronę producenta Fibaro i sprawdź, jak inteligentne urządzenia mogą odmienić życie Twoje i pozostałych domowników!

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fibar Group sp. z o.o.
ul. Lotnicza 1, Poznań
tel.  +48 734 462 908 +48 734 462 945
www.fibaro.com
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl