Wentylatory do zastosowań w elektronice - WENTYLATORY - CHŁODZENIE - OEM - WIRNIK - ODPROWADZANIE CIEPŁA - X-FAN - MAXAIR
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektronika Wentylatory do zastosowań w elektronice
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wentylatory do zastosowań w elektronice

fot. Maxair

Od wentylatorów, które są stosowane w elektronice, wymaga się coraz więcej. Dobry wentylator ma za zadanie zapewnienie dużej trwałości mechanicznej i środowiskowej, a zarazem skuteczności chłodzenia przy niewielkim hałasie, małym poborze prądu zasilającego oraz kompaktowych wymiarach. Zapraszamy zatem do zapoznania się z z ofertą dwóch dużych i znanych producentów wentylatorów.

 

Wentylatory AC firmy Maxair

Maxair to dalekowschodni producent wentylatorów, którego specjalizacją jest produkcja wentylatorów dedykowanych do zasilania napięciem przemiennym, wykorzystywanych do chłodzenia instalacji przemysłowych, urządzeń energoelektronicznych czy też szaf teleinformatycznych. Wentylatory firmy Maxair wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wydajnej wentylacji przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu.

Wentylatory Maxair spełniają wymagania RoHS, zaś fabryka posiada system zarządzania jakością EN ISO 9001:2008, zaś wszystkie wentylatory kierowane do sprzedaży są testowane. Ponadto producent jest dostawcą OEM m.in. dla firmy Hyundai Elevator.

 

Wentylatory Maxair

Jedną z największych zalet wentylatorów firmy Maxair jest doskonałe wyważenie wirnika, a także bardzo duża wydajność i niski poziom hałasu. Możliwe jest także wykonanie produktu na specjalne zamówienie klienta, np. o obniżonej masie, odpornych na korozję, o większej żywotności w niskich lub wysokich temperaturach.

Wentylatory DC X-FAN

Firma X-FAN to jeden z największych tajwańskich producentów wentylatorów. Wytwarza rocznie ponad 30 mln wentylatorów i dmuchaw. Producent przykłada dużą wagę do wysokiej jakości produktów. Jego produkty są dostarczane takim firmom, jak Sony, Philips, Samsung Electronics, Panasonic, LG. X-FAN oferuje wentylatory zasilane prądem przemiennym i stałym, z wirnikiem umieszczonym w ramce oraz wysuniętym na zewnątrz. Dostępne są również opcje z wyprowadzonym sygnałem informującym o szybkości wirowania, co umożliwia regulację wirowania oraz kontrolę pracy. Pozostałe dostępne wersje zawierają np. wyjście alarmowe (w których sygnał wyjściowy informuje o tym, czy wirnik się obraca, czy nie). Możliwa jest także regulacja obrotów w funkcji temperatury, a także regulacja szybkości wirowania poprzez podanie sygnału PWN z mikrokontrolera.

Wentylatory x-fan

Oferta obejmuje wentylatory wykorzystywane w urządzeniach elektronicznych, energetyce i automatyce. Są to modele osiowe DC z obudową w formie prostopadłościennej ramki.

 

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
MICROS sp.j. W.Kędra i J.Lic
MICROS sp.j. W.Kędra i J.Lic
ul. E. Godlewskiego 38, Kraków
tel.  +48 12 636 95 66
fax.  +48 12 636 93 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl