Top 5 smartfonów do oglądania wideo - SAMSUNG - SMARTFON - SONY - WIDEO TELEFON - WIDEOTELEFON - SMARTPHONE - VIDEO - LG ELECTRONICS - HUAWEI TECHNOLOGIES - WIDEO HD - T-MOBILE - SMARTFONY - XIAOMI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Telekomunikacja Top 5 smartfonów do oglądania wideo
drukuj stronę
poleć znajomemu

Top 5 smartfonów do oglądania wideo

fot. pixabay.com

Telefon już dawno przestał służyć jedynie do wykonywania połączeń i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych. To urządzenie multimedialne, które pozwala bez ograniczeń surfować po internecie, odtwarzać ulubioną muzykę i oglądać filmy. Żeby ta ostatnia czynność była jak najprzyjemniejsza dla użytkownika, powinien zaopatrzyć się w aparat o określonych parametrach. Które telefony będą najlepsze do oglądania filmów? Poniżej top 5 takich modeli.

Wybierając telefon do filmów, należy zwrócić uwagę na konkretne parametry aparatu, które będą przydatne podczas odtwarzania wideo. Jakie? Smartfon powinien wyświetlać filmy w wysokiej liczbie klatek na sekundę, obsługiwać rozdzielczość 4K, wspierać format HDR oraz certyfikaty DRM, a także obsługiwać kodeki nowej generacji. 

 1. Samsung Galaxy S9
  Smartfon jest wyposażony w wyświetlacz Super Amoled, który umożliwia oglądanie filmów na dużym, wyraźnym ekranie. Wbudowane głośniki AKG powodują, że bez trudu można zachwycić się urzekającym, przestrzennym dźwiękiem. Odtwarzanie filmów na tym telefonie to czysta przyjemność. 

 2. LG G7 ThinQ 
  Super jasny ekran i czysty realistyczny dźwięk to cechy charakterystyczne tego telefonu do filmów. Ekran, dzięki dodatkowym, białym pikselom, zapewnia fantastyczny obraz, o szerokiej palecie barw i jasności. Z kolei wbudowany głośnik boombox pozwala uzyskać efekty audio rodem z sali kinowej, nie tylko w domu, ale też poza nim. 

 3. Sony Xperia XZ2
  To telefon do filmów, w którym zostały zastosowane rozwiązania znane z telewizorów Sony BRAVIA®. Zatem nic dziwnego, że aparat pozwala cieszyć się obrazem i dźwiękiem o jakości, jak z kina domowego. Smartfon został wyposażony w wyświetlacz Full HD+ i HDR, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia wizualne.

 4. Xiaomi Mi 8 Lite
  Najmocniejszym punktem tego modelu jest ekran Full HD+ o wielkości 6,26' cala. Na tak dużej przestrzeni, oglądanie filmów jest niezwykle komfortowe. Co ważne, wyświetlane obrazy są doskonałej jakości.

 5. Huawei Mate 20 Lite
  To telefon do filmów o dużym, perspektywicznym ekranie o wielkości 6,3 cala. Ekran jest utrzymany w rozdzielczości Full HD+. Rozdzielczość oraz wielkość ekranu korzystnie wpływają na komfort oglądania materiałów wideo, który w przypadku tego modelu, jest bardzo duży.

Zaprezentowane telefony do filmów oraz wiele innych modeli smartfonów, które sprawdzą się podczas oglądania wideo, można znaleźć w tym sklepie: http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/cat10019.chtml.

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl