Oprawy ONTEC C, D, E, G i R - OŚWIETLENIE EWAKUACYJNE - OŚWIETLENIE AWARYJNE - OPRAWY AWARYJNE - TM TECHNOLOGIE - WYZNACZANIE KIERUNKU EWAKUACJI - SYSTEMY OŚWIETLENIA AWARYJNEGO - ONTEC - OŚWIETLENIE ANTYPANICZNE - OŚWIETLENIE BEZPIECZEŃSTWA - OPRAWY EWAKUACYJNE - OŚWIETLENIE DROGI EWAKUACYJNEJ - ZNAKI EWAKUACYJNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Oprawy ONTEC C, D, E, G i R
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprawy ONTEC C, D, E, G i R

fot. Oświetlenie TM TECHNOLOGIE w Equal Business Park Kraków

Kolejnym krokiem rozwoju oświetlenia awaryjnego jest wprowadzenie na rynek przez TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. nowych rozwiązań dla rodziny opraw ONTEC w wersjach C, D, E, G i R. Każdą z opraw cechuje odmienny sposób zastosowania w zależności od potrzeby oraz specyfikacji obiektu. Przytoczona różnorodność daje projektantom oświetlenia szeroki wachlarz możliwości w doborze odpowiedniego rozwiązania. Ze względu na nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość materiałów, stopień szczelności IP20 i zakres temperatury pracy, oprawy idealnie nadają się do oświetlenia przestrzeni biurowych, galerii handlowych, a także - dzięki wersji COLD pozwalającej na pracę urządzeń w niskich temperaturach sięgających -15°C - w halach przemysłowych.

ONTEC C, D i R reprezentują rozwiązania z przeznaczeniem m.in. do oświetlania części otwartych, a wyposażone dodatkowo w specjalne soczewki, dają możliwość zmiany strumienia świetlnego, idealnie  sprawdzając się jako oświetlenie dróg ewakuacji. ONTEC E i G to oprawy do wyznaczania kierunku ewakuacji o wysokim współczynniku luminancji wynoszącym ponad 500cd/m2, uzyskanym dzięki innowacyjnej technologii doboru gradientu do źródła światła LED. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań z dziedziny techniki świetlnej oraz specjalnych materiałów translucentnych, znak ewakuacji można dostrzec z odległości sięgającej nawet 25 m.

ONTEC CONTEC D
ONTEC CONTEC D
  
ONTEC R C1ONTEC R C2
ONTEC R C1ONTEC R C2

 

ONTEC C, D, E, G i R wyposażone w różnego typu soczewki charakteryzują się wysoką sprawnością umożliwiającą zastosowanie mniejszej ilości opraw przy zachowaniu wszystkich wymaganych parametrów natężenia oświetlenia. Oprawy występują w wersji z 1-godzinnym
i 3-godzinnym podtrzymaniem czasu pracy baterii i mogą działać w dwóch trybach: M – praca na jasno oraz NM – praca awaryjna. Należy zwrócić uwagę na zastosowanie w oprawach pakietów akumulatorowych LiFePO4, które charakteryzują się długim czasem żywotności oraz kompaktowymi wymiarami, co wprost przekłada się na wymiary wyrobu. Opisywane oprawy z rodziny ONTEC występują w wersji z przyciskiem ręcznym (ST), testem automatycznym (AT) oraz z przeznaczeniem do testowania za pomocą autorskiego Systemu Monitoringu Oświetlenia Awaryjnego DATA-S. W ofercie można znaleźć także wersje przeznaczone do Systemu Centralnej Baterii (CB), które pracują również z napięciem stałym. Wszystkie ww. produkty posiadają deklarację zgodności CE, a tym samym spełniają wymogi obowiązujących norm dotyczących oświetlenia awaryjnego (wykaz norm zostały zawarty w deklaracji zgodności producenta).

ontec Eontec E black
ONTEC E
  

ONTEC C, D, E, G i R w sposób znaczący powiększają asortyment w zakresie oświetlenia awaryjnego i dają możliwość doboru optymalnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb i specyfiki każdego obiektu. Dzięki najnowszej technologii i wysokim walorom estetycznym, produkty TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i w sposób bezpośredni wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa obiektu i jego użytkowników.

Oświetlenie ewakuacyjne TM TECHNOLOGIE

Oświetlenie TM TECHNOLOGIE w Equal Business Park Kraków

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
ul. Morawica 355, Morawica
tel.  12 444 60 60
www.tmtechnologie.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl