Oprawy ONTEC C, D, E, G i R - OŚWIETLENIE EWAKUACYJNE - OŚWIETLENIE AWARYJNE - OPRAWY AWARYJNE - TM TECHNOLOGIE - WYZNACZANIE KIERUNKU EWAKUACJI - SYSTEMY OŚWIETLENIA AWARYJNEGO - ONTEC - OŚWIETLENIE ANTYPANICZNE - OŚWIETLENIE BEZPIECZEŃSTWA - OPRAWY EWAKUACYJNE - OŚWIETLENIE DROGI EWAKUACYJNEJ - ZNAKI EWAKUACYJNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Oprawy ONTEC C, D, E, G i R
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprawy ONTEC C, D, E, G i R

fot. Oświetlenie TM TECHNOLOGIE w Equal Business Park Kraków

Kolejnym krokiem rozwoju oświetlenia awaryjnego jest wprowadzenie na rynek przez TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. nowych rozwiązań dla rodziny opraw ONTEC w wersjach C, D, E, G i R. Każdą z opraw cechuje odmienny sposób zastosowania w zależności od potrzeby oraz specyfikacji obiektu. Przytoczona różnorodność daje projektantom oświetlenia szeroki wachlarz możliwości w doborze odpowiedniego rozwiązania. Ze względu na nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość materiałów, stopień szczelności IP20 i zakres temperatury pracy, oprawy idealnie nadają się do oświetlenia przestrzeni biurowych, galerii handlowych, a także - dzięki wersji COLD pozwalającej na pracę urządzeń w niskich temperaturach sięgających -15°C - w halach przemysłowych.

ONTEC C, D i R reprezentują rozwiązania z przeznaczeniem m.in. do oświetlania części otwartych, a wyposażone dodatkowo w specjalne soczewki, dają możliwość zmiany strumienia świetlnego, idealnie  sprawdzając się jako oświetlenie dróg ewakuacji. ONTEC E i G to oprawy do wyznaczania kierunku ewakuacji o wysokim współczynniku luminancji wynoszącym ponad 500cd/m2, uzyskanym dzięki innowacyjnej technologii doboru gradientu do źródła światła LED. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań z dziedziny techniki świetlnej oraz specjalnych materiałów translucentnych, znak ewakuacji można dostrzec z odległości sięgającej nawet 25 m.

ONTEC CONTEC D
ONTEC CONTEC D
  
ONTEC R C1ONTEC R C2
ONTEC R C1ONTEC R C2

 

ONTEC C, D, E, G i R wyposażone w różnego typu soczewki charakteryzują się wysoką sprawnością umożliwiającą zastosowanie mniejszej ilości opraw przy zachowaniu wszystkich wymaganych parametrów natężenia oświetlenia. Oprawy występują w wersji z 1-godzinnym
i 3-godzinnym podtrzymaniem czasu pracy baterii i mogą działać w dwóch trybach: M – praca na jasno oraz NM – praca awaryjna. Należy zwrócić uwagę na zastosowanie w oprawach pakietów akumulatorowych LiFePO4, które charakteryzują się długim czasem żywotności oraz kompaktowymi wymiarami, co wprost przekłada się na wymiary wyrobu. Opisywane oprawy z rodziny ONTEC występują w wersji z przyciskiem ręcznym (ST), testem automatycznym (AT) oraz z przeznaczeniem do testowania za pomocą autorskiego Systemu Monitoringu Oświetlenia Awaryjnego DATA-S. W ofercie można znaleźć także wersje przeznaczone do Systemu Centralnej Baterii (CB), które pracują również z napięciem stałym. Wszystkie ww. produkty posiadają deklarację zgodności CE, a tym samym spełniają wymogi obowiązujących norm dotyczących oświetlenia awaryjnego (wykaz norm zostały zawarty w deklaracji zgodności producenta).

ontec Eontec E black
ONTEC E
  

ONTEC C, D, E, G i R w sposób znaczący powiększają asortyment w zakresie oświetlenia awaryjnego i dają możliwość doboru optymalnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb i specyfiki każdego obiektu. Dzięki najnowszej technologii i wysokim walorom estetycznym, produkty TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i w sposób bezpośredni wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa obiektu i jego użytkowników.

Oświetlenie ewakuacyjne TM TECHNOLOGIE

Oświetlenie TM TECHNOLOGIE w Equal Business Park Kraków

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
ul. Morawica 355, Morawica
tel.  12 444 60 60
www.tmtechnologie.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl