WAGO 221 - teraz również w wersji 6 mm² - WAGO - ZŁĄCZKA ZASILAJĄCA - MATERIAŁY MONTAŻOWE - SZYBKOZŁĄCZA - TECHNIKA MONTAŻOWA - ZŁĄCZKI INSTALACYJNE - WAGO 221 - PRZEWÓD DRUT - PRZEWÓD LINKA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika WAGO 221 - teraz również w wersji 6 mm²
drukuj stronę
poleć znajomemu

WAGO 221 - teraz również w wersji 6 mm²

fot. WAGO 221

Łatwo, szybko, bezpiecznie - te trzy cechy wyróżniają złączki z serii WAGO 221. Po prostu unosisz dźwignię, wprowadzasz przewód, opuszczasz dźwignię – gotowe! Teraz ta powszechnie stosowana przez profesjonalistów złączka jest dostępna również w wersji do przewodów o przekroju do 6 mm².

 

Do większych mocy: WAGO rozszerza zakres zastosowania uniwersalnej złączki instalacyjnej do wszystkich rodzajów przewodów.

Do tej pory, dzięki zastosowaniu serii 221, możliwe było podłączanie przewodów o przekrojach od 0,2 do 4 mm² i to zarówno tych jedno- i wielodrutowych, jak i linkowych od 0,14 do 4 mm². Aby połączyć przewody, wystarczyło po prostu unieść charakterystyczną pomarańczową dźwignię złączki, wsunąć odizolowany przewód w złączkę i opuścić dźwignię. Przezroczysta obudowa umożliwia dodatkowo kontrolę wizualną połączenia.

 

Kup: złączki WAGO 221 do 6mm2


Większy przekrój, nowe zastosowania

W technice budynkowej istnieją jednak zastosowania, dla których przewód o maksymalnym przekroju 4 mm² nie jest wystarczający. Chodzi tu na przykład o zasilanie urządzeń o wyższej mocy lub instalacje, w których ze względu na spadek napięcia na długich przewodach należy stosować wyższe przekroje. Do tych zastosowań WAGO oferuje nowe, większe złączki. Zapewniają one to samo bezpieczeństwo, pewność połączeń oraz komfort instalacji, co wersje o mniejszym przekroju, z których każdego dnia korzystają tysiące profesjonalistów na całym świecie.

Kolejne obszary zastosowań nowej złączki to oprzewodowanie gniazd trójfazowych, systemów klimatyzacji lub generalnie odbiorników o wyższej mocy. 

Producenci urządzeń elektrycznych (OEM) również mogą skorzystać z nowej wersji złączki 221. Możliwość podłączenia przewodów o przekroju do 6 mm² umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne oprzewodowania urządzeń o wyższym poborze mocy, takich jak: oprawy oświetleniowe, wentylatory lub klimatyzatory. opraw oświetleniowych, urządzeń systemów sygnalizacyjnych o zwiększonym zapotrzebowaniu mocy, a także systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych stosowanych wewnątrz obiektów handlowych.

Więcej informacji: www.wago.com/221/pl/ 

REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
ul. Piękna 58a, Wrocław
tel.  +48 71 360 29 70
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl