Oprogramowanie inżynierskie Weidmüller Configurator - EPLAN - KONFIGURATOR - KONFIGURATORY PRODUKTÓW - BLOKI ROZDZIELCZE - WEIDMÜLLER - BLOKI ZACISKOWE - ZUKEN
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika Oprogramowanie inżynierskie Weidmüller Configurator
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprogramowanie inżynierskie Weidmüller Configurator

fot. Weidmüller Configurator to intuicyjne w obsłudze i wydajne oprogramowanie inżynierskie.

Weidmüller Configurator jest wydajnym oprogramowaniem inżynierskim dedykowanym do konfiguracji kompletnych zestawów złożonych z produktów firmy Weidmüller, a w szczególności bloków zaciskowych ze złączkami Klippon® Connect.

Let’s connect.  

Łatwiejsza konfiguracja i projektowanie 

 

Projektowe dane produktów

Dane produktowe z oprogramowania zapewniają kompleksowe wsparcie konfiguracji i mogą być w pełni zintegrowane z tradycyjnymi narzędziami projektowania inżynierskiego. Dwukierunkowy interfejs łączy Weidmüller Configurator z oprogramowaniem EPLAN i Zuken w wersji E3. Korzystając z tego interfejsu, można importować dokumentację techniczną z programów CAE. Po zakończeniu edycji w Weidmüller Configurator, można odesłać ją z powrotem do pierwotnego projektu w programie CAE. Można również generować dane w formatach takich jak STEP, DXF i XML. Całkowita przejrzystość i dostępność danych jest zapewniona na wszystkich etapach procesu projektowania, co jest podstawowym warunkiem implementacji założeń koncepcji Przemysł 4.0 do projektowania rozdzielnic w przyszłości.

Weidmüller Configurator to intuicyjne w obsłudze i wydajne oprogramowanie inżynierskie.

Pełne wsparcie inżynierskie – bazy danych kompatybilne z programami inżynierskimi, takimi jak EPLAN P8 lub ZUKEN E³.

 
Proste i bezpieczne opisywanie

Weidmüller Configurator umożliwia praktyczne opisywanie całego projektu. Dzięki bezpośrednim interfejsom do programu CAD i programu systemu opisowego M-Print®PRO można łatwo zaplanować i opisać oznaczniki wszystkich komponentów.

Zawsze odpowiednia konfiguracja

Funkcja automatycznego filtra zapewnia aktywną pomoc w kompletowaniu bloków zaciskowych. Filltr umożliwia dodawanie tylko pasujących do aktualnej konfiguracji akcesoriów. Program umożliwia również tworzenie modeli 3D z zaznaczeniem istotnych elementów – np. widoku mostków z zaznaczonymi miejscami połączeń. To sprawia, że projektowanie jest łatwiejsze i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Można również łatwo wykonać dokumentację projektu szyny zaciskowej i związanej z nią produktów.

Szybkie i proste zapytanie ofertowe o produkty

Po znalezieniu idealnej kombinacji produktów, można wysłać zapytanie o komponenty bezpośrednio z programu - zarówno o poszczególne elementy jak i o kompletne rozwiązanie, fabrycznie zmontowane na szynie DIN i gotowe do instalacji na płycie montażowej.

Dane produktów dla platformy EPLAN

W celu dodatkowego ułatwienia projektowania, Weidmüller udostępnił w zeszłym roku aktualizację danych swoich produktów w serwisie EPLAN Data Portal dla platformy programu projektowego EPLAN. Rekordy poszerzone zostały o dodatkowe parametry i dokładniejsze modele produktów. Użytkownicy programu zyskują możliwość łatwiejszego przetwarzania danych oraz wsparcie procesu projektowania.

Rys. 3 - Weidmüller Configurator umożliwia wymianę danych między programem CAD i programem systemu znakowania M-Print® PRO dla łatwego opisywania komponentów.

Weidmüller Configurator umożliwia wymianę danych między programem CAD i programem systemu znakowania M-Print® PRO dla łatwego opisywania komponentów.

 

Możliwość tworzenia modeli 3D z zaznaczeniem istotnych elementów – np. widok mostków z zaznaczonymi miejscami połączeń.

Możliwość tworzenia modeli 3D z zaznaczeniem istotnych elementów – np. widok mostków z zaznaczonymi miejscami połączeń.


Zintegrowana funkcja zapytania ofertowego

Zintegrowana funkcja zapytania ofertowego

Zacznij teraz online! 

Pobierz oprogramowanie Weidmüller Configurator: www.weidmuller.pl/wmc

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Weidmüller Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 58, Warszawa
tel.  +48 22 510 09 40
fax.  +48 22 510 09 41
www.weidmuller.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl