iPhone 8 w abonamencie. Prześwietlamy ofertę Orange Love - ORANGE - IPHONE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Telekomunikacja iPhone 8 w abonamencie. Prześwietlamy ofertę Orange Love
drukuj stronę
poleć znajomemu

iPhone 8 w abonamencie. Prześwietlamy ofertę Orange Love

Ilość ofert operatorów sieci komórkowych może przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza że wszyscy prześcigają się w tworzeniu najatrakcyjniejszych pakietów usług. Dzisiaj, decydując się na wybrany abonament, często otrzymuje się nie tylko telefon komórkowy z określoną taryfą, ale także telewizję i internet w pakiecie z nowoczesnymi urządzeniami, np. modemem WiFi albo Smart TV. Aby nie dać się zwariować i wybrać optymalną ofertę, która rzeczywiście okaże się najkorzystniejsza, warto zaufać sprawdzonym operatorom. Wśród liderów na polskim rynku jest Orange. Dziś prześwietlimy ofertę Orange Love z ultranowoczesnym iPhonem 8 w abonamencie.

Orange Love – oferta skrojona na miarę

Orange Love, to nie tylko abonament komórkowy, ale też szereg innych usług, które są wliczone w ofertę: https://www.orange.pl/love. Najlepsze jest jednak to, że samodzielnie można komponować swój wymarzony pakiet, z usług, takich jak:

  • internet domowy – ultraszybki internet światłowodowy, który może osiągnąć prędkość dochodzącą nawet do 600 Mb/s;
  •   – do wyboru jest kilka pakietów, które różnią się ilością kanałów. Bez względu na swój wybór, za darmo otrzymuje się nowoczesny dekoder, który umożliwia odbiór telewizji w rozdzielczości FullHD, a  także pozwala na korzystanie z aplikacji VOD z setkami filmów, w tym – z najnowszymi premierami kinowymi;
  • abonament komórkowy – w ramach pakietu Orange Love otrzymuje się nielimitowane rozmowy, SMS i MMS w kraju oraz w roamingu w UE, a także internet w telefonie 5 GB, w tym ponad 2 GB do wykorzystania w roamingu w UE;
  • telefon domowy – w cenie Orange Love otrzymuje się nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne w Polsce, UE, Kanadzie i USA oraz połączenia komórkowe bez limitu do Kanady i USA.

Zarówno do pakietu obejmującego telewizję, jak i abonament komórkowy, można dobrać atrakcyjne urządzenia. Wśród nich są różne modele telefonów komórkowych, Smart TV Samsung, konsola Xbox One czy nowoczesne modemy WiFi, które poprawiają jakość i zwiększają zasięg internetu domowego. Ciekawą możliwością jest także wybór całych zestawów urządzeń, np. dwóch różnych modeli telewizorów, które z pewnością przydadzą się w kilkuosobowej rodzinie.

Dzięki możliwości samodzielnego komponowania pakietów, które są idealnie dopasowane do swoich potrzeb i możliwości, można czerpać z wielu usług jednocześnie za rozsądne pieniądze. A wszystko to jest dostępne w jednym miejscu – łatwo, szybko i przystępnie.

Pakiet dla rodziny z Orange Love

Możliwość wybierania tylko niektórych usług i spośród różnych ofert, sprawia, że można stworzyć pakiet idealny dla całej rodziny. Babcia z pewnością skorzysta z telefonu domowego i możliwości dzwonienia bez limitu na telefony stacjonarne. Tata ucieszy się z pakietu telewizyjnego, który będzie obejmował jego ulubione kanały. Dobierając do tej usługi dwa urządzenia – inteligentne telewizory Samsung, można spełnić marzenie dzieci o własnym sprzęcie. A mama doceni abonament komórkowy z rozmowami bez limitu, zawsze wtedy, kiedy będzie dzwonić do przyjaciółki. Natomiast wszyscy, bez wyjątku, skorzystają z domowego internetu, który będzie płynąć do domu z prędkością światła.

Niewątpliwą zaletą jest również możliwość wybierania spośród różnorodnych modeli urządzeń, które oferuje operator w abonamencie. Jednym z największych hitów, w ramach Orange Love, jest iPhone 8, nie bez powodu nazywany telefonem najnowszej generacji.

iPhone 8 – telefon nowej generacji w Orange Love

Miłośników nowych technologii i sprzętów wyróżniających się najwyższą jakością, z pewnością ucieszy oferta Orange Love, w której dostępny jest iPhone 8. Już teraz mówi się o nim jako o telefonie nowej generacji. Wyróżnia się bowiem obudową, która jest w całości szklana, procesorem, który jak dotąd jest najinteligentniejszy i najpotężniejszy wśród smartfonów, niezwykle prostym ładowaniem bezprzewodowym oraz rozszerzoną rzeczywistością na poziomie, który dotychczas był nie do osiągnięcia. Dzięki tak zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, iPhone 8 jest odporny na pył, kurz i wodę. W ofercie na orange.pl dostępne są modele z wyświetlaczami Retina HD, o dwóch przekątnych do wyboru: 4,7 oraz 5,5 cala. Ten ultranowoczesny wyświetlacza, z technologią True Tone oraz 3D Touch i szeroką gamą kolorów sprawia, ze obraz wydaje się niemal rzeczywisty.

To tylko niektóre cechy iPhone’a 8, które stawiają go w czołówce najlepszych telefonów komórkowych. Więcej na jego temat można się dowiedzieć z oferty Orange Love, w której poszczególne modele są dostępne na wyciągnięcie ręki.

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl