Relacja z V Konferencji Użytkowników GE Digital W drodze do Przemysłu 4.0 26-27.10.2017 Lipowa/Żywiec - PRZEMYSŁ 4.0 - GE POWER CONTROLS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Relacja z V Konferencji Użytkowników GE Digital W drodze do Przemysłu 4.0 26-27.10.2017 Lipowa/Żywiec
drukuj stronę
poleć znajomemu

Relacja z V Konferencji Użytkowników GE Digital W drodze do Przemysłu 4.0 26-27.10.2017 Lipowa/Żywiec

W dniach 26-27 października w malowniczej dolinie Zimnika (Beskid Śląski), firma VIX Automation – Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania GE Digital - zorganizowała V jubileuszową edycję Konferencji Użytkowników GE Digital – w drodze do Przemysłu 4.0.

Oprogramowanie GE Digital to nowoczesne rozwiązania m. in. do wizualizacji, archiwizacji danych, zarządzania i sterowania produkcją i procesami. Na samym tylko polskim rynku zainstalowanych jest ponad 6000 licencji.

Organizowana corocznie konferencja skupia obecnych użytkowników tych systemów (m.in. GE SCADA iFIX, GE Historian, GE Webspace), jak i osoby szukające nowych inspiracji w dziedzinie nowoczesnego zarządzania produkcją.

Agenda tegorocznej konferencji skupiała się zagadnieniach, wskazanych przez uczestników poprzedniej edycji, jako najistotniejsze do wdrożenia koncepcji Przemysłu 4.0 w życie (m.in. nowoczesny system MES, mobilność, cyberbezpieczeństwo, raportowanie produkcji).

Tradycyjnie, poza specjalistami VIX Automation, głos zabrali także użytkownicy rozwiązań GE Digital – przedstawiciele takich firm jak: GE Power Controls, Avon Operations Polska, Huta Szkła Guardian Częstochowa, Perła - Browary Lubelskie, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, dzięki czemu słuchacze poznali autentyczne historie i efekty wdrożeń, przedstawione z perspektywy praktyków.

Podczas konferencji zaprezentowana została także najnowsza wersja systemu do wizualizacji i sterowania produkcją – GE HMI/SCADA iFIX 5.9 (https://www.vix.com.pl/ge-scada-ifix-5-9/) oraz pierwsze efekty pracy zespołu VIX Automation na platformie Predix (https://www.vix.com.pl/rozwiazania/predix-przemysl-4-0/).

 

Integralnym elementem konferencji była wizyta referencyjna w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, wchodzącym w skład do Grupy Żywiec i będącym jednym z najnowocześniejszych browarów w Polsce i Europie. Uczestnicy zwiedzili muzeum browaru oraz wydziały produkcyjne: warzelnię, filtrację i rozlewnie, gdzie mieli okazję zobaczyć, jak nowoczesne oprogramowanie pomaga zarządzać produkcją.

Pozytywne opinie uczestników konferencji oraz duże zainteresowanie tematyką Przemysłu 4.0, świadczą o tym, że polskie przedsiębiorstwa mają świadomość, że zmiany są nieuniknione, a ten, kto się nie rozwija, zostaje w tyle.

Konferencje Użytkowników GE Digital to do tej pory:

  • 5 edycji
  • 300 uczestników
  • 10 godzin wizyt referencyjnych
  • 32 godzin prelekcji
  • nieskończona ilość inspiracji!

Już dziś zarezerwuj miejsce na przyszłorocznej edycji konferencji i odbierz rabat!
Więcej informacji: www.vix.com.pl/konferencja

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
VIX Automation
ul. Żeliwna 43, Katowice
tel.  323582020
www.vix.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl