Szkolenia menadżerskie SEW-Eurodrive i Metrum - SZKOLENIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Szkolenia Otwarte Szkolenia menadżerskie SEW-Eurodrive i Metrum
poleć znajomemu

Szkolenia menadżerskie SEW-Eurodrive i Metrum

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent:
Kat:   Szkolenia Otwarte
Średnia ocena:
 

SZKOLENIA MENADŻERSKIE

Wieloletnie doświadczenie i współpraca pomiędzy SEW-Eurodrive, a firmą Metrum - umożliwiło stworzenie wspólnego programu szkoleń, który jest wynikiem połączenia świata techniki i świata psychologii w biznesie. Projekt ten integruje nasze doświadczenia biznesowe tworząc niepowarzalną ofertę szkoleń miękkich, które zapewnią Twojej firmie pozycję lidera w branży.

Unikalność szkoleń miękkich realizowanych w naszym Centrum Szkoleniowym jest wynikiem połączenia doświadczeń biznesowych SEW-Eurodrive i Metrum. W SEW-Eurodrive wierzymy, że ludzie nie potrzebują produktów tylko rozwiązań, w oparciu o to przekonanie zbudowaliśmy strategię rozwoju biznesu, która zapewniła nam pozycję światowego lidera w technice napędów. W Metrum wierzymy, że wszystko zależy od ludzi, dlatego od ponad 12 lat rozwijamy potencjał ludzi biznesu poprzez szkolenia, coaching i mentoring. 10 lat wspólnych doświadczeń zaowocowało unikalną ofertą szkoleń miękkich dedykowanych specjalnie dla pracowników tych sektorów biznesu, które związane są z techniką. Współczesność stawia nam wiele wyzwań, jednym z nich jest pełnienie funkcji menadżerskich przez inżynierów. Nasze szkolenia budują kompetencje, które sprawiają, 
że inżynier staje się również efektywnym menadżerem.

Beata Kozak – trener biznesu, coach, psycholog, doktor nauk humanistycznych, przedsiębiorca. Członek International Coach Federation, ponad 2000 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych z kadrą menadżerską średniego i wyższego szczebla, takich firm jak: Coca-Cola, T-mobile, IBM, Knauf, Dr.Oetker Polska, Hutchinson Polska. Trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od początku lat 90-tych współpracuje ściśle z biznesem, prowadząc coaching, warsztaty i treningi w obszarze rozwoju osobowości i kompetencji zawodowych. Założycielka firmy Metrum Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne. Od dekady, wraz z zespołem, kształci trenerów warsztatu umiejętności psychospołecznych w ramach rocznego, autorskiego, ogólnopolskiego projektu Szkoła Trenerów. Założycielka Polskiej Szkoły Coachingu, twórczyni i realizatorka jedynego w Polsce projektu rozwojowego dla liderów, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach działań Europejskiego Funduszu Społecznego, łączącego żeglarstwo z przywództwem coachingowym: "Lider na fali, czyli kurs na coaching".

Tematy szkoleń:

Czas trwania:
1 dni
Terminarz
od 30.11.-0001 do 30.11.-0001
Opis szkolenia
Cel szkolenia:
Program:
Certyfikaty:
Materiały szkoleniowe:
Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 293 00 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl