zenon Supervisor - niezależny system SCADA - SCADA - STEROWNIKI PLC SIEMENS - HMI/SCADA - ISO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

zenon Supervisor - niezależny system SCADA

Firma: COPA-DATA Polska
Producent: COPA-DATA

Oprogramowanie zenon Supervisor to łatwe w obsłudze oprogramowanie SCADA. Najnowsza wersja zenon 7.10, oparta jest na pionierskiej technologii wspomagającej technologię 64-bitową, Windows 8 i Multi-Touch.

Dzięki takim koncepcjom jak „parametryzacja zamiast programowania” lub proste integrowanie produktów z istniejącą automatyką i strukturami IT COPA-DATA na dwa sposoby realizuje koncepcję ergonomii w przemyśle. Jest ona w dalszym stopniu rozwijana w oprogramowaniu 7.10, które w porównaniu z poprzednimi wersjami jest jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Praca na gotowych szablonach, indywidualizacja dostosowana do potrzeb, wizard do dowolnego skonfigurowania, możliwość prostego, wielokrotnego użytkowania i intuicyjna obsługa Multi-Touch pozwalają na szybkie i bezpieczne konfigurowanie projektów, zapewniając wysoki poziom użyteczności i w pełni ergonomiczne działanie.

 

zenon jako wersja 64-bitowa: większa ilość danych dzięki większej pojemności pamięci

Oprogramowanie zenon 7.10 będzie dostępne nie tylko w wersji 32-bitowej, lecz także 64-bitowej. Użytkownicy będą mogli skorzystać z jednej lub drugiej wersji, albo z ich połączenia. Korzystanie z oprogramowania zenon w wersji 64-bitowej nie będzie się wiązało z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 

Lepsze zarządzanie recepturami i udoskonalony moduł Batch Control w celu osiągnięcia bardziej wydajnej produkcji seryjnej

Zintegrowany z oprogramowaniem zenon, Moduł Batch Control wspierający produkcję wsadową, został w sposób wszechstronny rozszerzony w wersji zenon 7.10. Nowe właściwości obejmują wiele rozwiązań, od zintegrowanych operacji i obsługi monitorów dotykowych w zenon Runtime po integrację w Report Viewer. Na przykład, użytkownicy mogą w dowolny sposób wybrać recepturę lub partię z pożądanego projektu i wyświetlić ich dane na Report Viewer. Są one kompilowane i podawane w formie indywidualnego raportu, który jest automatycznie archiwizowany w pożądanym formacie i może zostać wydrukowany. Ponadto wersja Batch Control oferuje wiele opcji filtrów i możliwość podłączenia do systemów administrowania zamówieniami. Użytkownicy mogą korzystać również z większej liczby opcji wyświetlacza. Tak więc na przykład proces produkcji i receptura mogą być wyświetlone w jednym oknie w tym samym czasie, dzięki czemu można wyraźniej zobaczyć postępy w produkcji i poszczególne jej etapy.

 

Wsparcie dla Windows 8, Multi-Touch i SQL Server 2012

COPA-DATA jest pierwszym dostawcą HMI/SCADA oferującym pełne wsparcie dla Windows 8 oraz Microsoft SQL Server 2012. Obejmuje ono także technologię Multi-Touch opartą na kontekstach interakcji. zenon 7.10 może przetwarzać wszystkie gesty, które są także standardowo obecne w Windows 8. Użytkownicy mogą także indywidualnie definiować gesty Multi-Touch dostępne dla poszczególnych ekranów.

 

zenon 7.10 – przegląd ważniejszych właściwości i funkcjonalności

 • Lepszy moduł Batch Control z technologią dotykową Runtime i integracja w Report Viewer w celu osiągnięcia spójności dokumentacji procesów periodycznych.
 • Wszechstronne raportowanie produkcji: Report Viewer posiada obecnie pełen dostęp do administracji recepturami w oprogramowaniu zenon. Sporządzanie pełnych raportów dotyczących wszystkich istotnych danych, takich jak alarmy, dziennik nadzoru, dane historyczne i dane online jest możliwe przy użyciu jednego narzędzia.
 • Ochrona know-how w zenon Editor: ważne elementy projektu realizowanego przy użyciu oprogramowania zenon mogą zostać zablokowane dla niektórych użytkowników przez administratora użytkowników. Chroni to aplikację przed ingerencją z zewnątrz.
 • Lepsze wyniki przy odczycie i wyświetlaniu dużych ilości danych, szczególnie przy użyciu modułu Extended Trend.
 • Zoom automatyczny w module Extended Trend.
 • Bezpośrednie importowanie zmiennych z nowej wersji SIMATIC STEP 7 portalu Siemens TIA.
 • Aplikacja zenon Everywhere App wraz z Everywhere Server: HMI/SCADA-App na Smartphony i Tablety z Windows Phone i iOS.
 • Wsparcie dla technologii Multi-Touch dla Windows 8.
 • Wersja 64-bit.
 • Wsparcie SQL Server 2012 i Windows 8.
 • Nowe sterowniki, takie jak ICCP Tase, DNP3_NG, Codesys, Steriflow i KUKA.

 

Dane kontaktowe:
Firma: COPA-DATA Polska
Adres: ul. Josepha Conrada 51, 31-357 Kraków
Telefon: +48(12)2901054
E-mail: sales.pl@copadata.com
www: www.copadata.com
Inne produkty tej firmy
zenon Analyzer
zenon Analyzer
zenon Operator - wbudowany system HMI
zenon Operator - wbudowany system HMI
zenon Energy Edition
zenon Energy Edition
Rodzina produktów zenon
Rodzina produktów zenon
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl