Rodzina produktów zenon - SCADA - AUTOMATYZACJA PROCESÓW - HMI/SCADA - ISO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Rodzina produktów zenon

Firma: COPA-DATA Polska
Producent: COPA-DATA

Od ponad ćwierć wieku firma COPA-DATA i oprogramowanie przez nią oferowane służy użytkownikom w wielu zastosowaniach automatyki w różnych branżach w przemyśle. Od 2012 proponujemy naszym klientom zróżnicowany zakres produktów wchodziących w skład platformy programowej zenon.Są to:

 

zenon Supervisor
Dla rozbudowanych zastosowań SCADA: z redundancją, długoterminowym archiwizowaniem danych, generowaniem raportu i wieloma innymi funkcjami.

 

zenon Logic
Rozwiązanie IEC 61131-3 dla najmniejszych platform osadzonych: może być używane nie tylko z systemem Windows, ale także jako system niezależny może być również wykorzystywane na przykład z systemami operacyjnymi Linux.

zenon Operator
Do klasycznych osadzonych interfejsów HMI: z funkcją zarządzania alarmami, wyznaczaniem trendów i archiwizowaniem.

zenon Analyzer
Dla dynamicznego raportowania produkcji: z dostępem do bieżących i historycznych danych produkcyjnych i połączonego raportowania w trybie online i offline.

Ponadto nasi klienci mają do dyspozycji dwie dedytkowane branży energetycznej i farmacetycznej wersje: zenon Energy Edition, zenon Pharmaceutical.

 

Dzięki temu, że rodzina produktów zenon jest tak uniwersalna, zapewnia prostą, bezpieczną i niezależną automatykę wielu firmom na całym świecie. System HMI/SCADA oferuje zintegrowane całościowe rozwiązanie, od czujnika do systemu ERP. Państwa urządzenia mogą być obsługiwane szybko i bezpiecznie dzięki oprogramowaniu zenon będącym interfejsem HMI – również z technologią Multitouch. Jako system SCADA kontroli procesu zenon zapewnia optymalną wizualizację, nadzór oraz kontrolę nawet w sieciach złożonych. Jako zintegrowany system PLC zenon komunikuje się z dowolnym osprzętem. zenon Analyzer zapewnia rozbudowane raportowanie w czasie rzeczywistym, które automatycznie przetwarza wszystkie odpowiednie dane z systemów automatyki i IT do indywidualnie konfigurowalnych raportów. Rodzina produktów zenon może zostać łatwo zintegrowana z istniejącymi strukturami jako niezależne od platformy rozwiązanie HMI/SCADA. Kreatory, takie jak WinCC Converter, umożliwiają proste przejście z innych systemów. Obecnie na rynku dostępna jest wersja  oprogramowania  zenon 7.10 oraz zenon Analyzer 2.10.

Dane kontaktowe:
Firma: COPA-DATA Polska
Adres: ul. Josepha Conrada 51, 31-357 Kraków
Telefon: +48(12)2901054
E-mail: sales.pl@copadata.com
www: www.copadata.com
Inne produkty tej firmy
zenon Analyzer
zenon Analyzer
zenon Operator - wbudowany system HMI
zenon Operator - wbudowany system HMI
zenon Energy Edition
zenon Energy Edition
zenon Supervisor - niezależny system SCADA
zenon Supervisor - niezależny system SCADA
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl