Praca - Projektant Branży Drogowej

szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Mosty Katowice Sp. z o.o.
Projektant Branży Drogowej
miejsce pracy: Katowice, ul. Rolna 12/śląskie
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • znajomość programów MS Office (Word, Excel), Autodesk Civil3D/OpenRoads

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,

  • min. 2-letnie doświadczenie,

  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

  • udział w opracowaniu dokumentacji technicznej w zakresie branży drogowej na każdym stadium projektowania zgodnie z harmonogramem oraz wymaganą jakością,

  • opracowywanie projektów branży drogowej,

  • prowadzenie części formalno-prawnej procesu projektowego,

  • współpraca z projektantami,

  • udział w uzyskaniu uzgodnień międzybranżowych,

  • opracowanie szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,

  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • roczną premię uznaniową ustalaną na podstawie osiągnięć oraz zaangażowania pracownika,

  • pracę nad największymi projektami infrastrukturalnymi w Polsce,

  • możliwość dofinansowania do szkoleń,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.