Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409736
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ER Group
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Pruszcz Gdański/pomorskie
Zakres obowiązków:

Przyszły zakres obowiązków:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej w obszarze pakowania i przygotowania asortymentu do sprzedaży lub wysyłki

  • Obsługa urządzeń takich jak dozownik, etykieciarka, zakręcarka, przesiewacze, mieszalniki, wagi z systemem recepturowania

  • Produkcja towaru w formie suchej

  • Przestrzeganie ustawy o bezpieczeństwie żywności oraz przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:
 Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenie stanowiskowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport Plus, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Możliwość dołączenia do programu emerytalnego PPE

  • Komfortowe warunki pracy (kontrolowana temperatura i wilgotność powietrza, zaplecze

  • socjalne, kantyna)

  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika