Praca - Młodszy Technolog Szwalni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409733
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
SIGVARIS S.A.
Młodszy Technolog Szwalni
miejsce pracy: Gutowo Małe, k. Wrześni/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów technologicznych i rozwijaniu produktów

  • Przeprowadzanie prac technologicznych w ramach procesów produkcji wyrobów ortopedycznych

  • Zgłaszanie pomysłów i usprawnień w ramach optymalizacji procesu produkcji, oraz uczestniczenie we wdrażaniu pomysłów

  • Monitorowanie zużycia surowców do produkcji, weryfikacja składu i ilości surowców wykorzystanych do produkcji

  • Tworzenie prototypów, wzorów

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji produkcyjnej, instrukcji, wytycznych stanowiskowych

  • Prowadzenie nadzoru nad sprzętem pomiarowo- kontrolnym

  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby spółki

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego (mile widziane z takich obszarów jak: materiałoznawstwo, jakość, produkcja)

  • Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji technicznej, opisywaniu procesów i tworzeniu receptur

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Umiejętność przekazywania wiedzy innym podczas szkoleń

  • Nastawienia na współpracę

  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań

  • Znajomości procesów technologicznych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w szwalni

  • Mile widziana znajomość obsługi programu AutoCad

  • Mile widziana znajomości języka angielskiego min B1

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Kandydatom oferujemy:

  • Oferujemy pełne wsparcie we wdrożeniu i poznaniu procesów produkcyjnych i technologicznych

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej międzynarodowej, organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023

  • Umowę o pracę

  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku