Praca - Operator produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409726
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Alstom Polska S.A. Oddział w Chorzowie
Operator produkcji
miejsce pracy: Chorzów/śląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych na dedykowanym stanowisku

  • Praca z rysunkiem technicznym i montażowym

  • Prace manualne przy montażu drobnych przedmiotów

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Chęć do nauki

  • Zdolności manualne

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Opiekuna na cały okres wdrożenia, dzięki temu łatwo wdrożysz się do pracy na swoim stanowisku pracy

  • Szybki rozwój zawodowy w tym szkolenia specjalistyczne

  • Udział w realizacji prestiżowych projektów – produkcja taboru kolejowego na skalę międzynarodową

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • Finansowy dodatek wakacyjny

  • Świadczenia finansowe z Funduszu Socjalnego