Praca - Operator Linii Produkcyjnej – Obsługa maszyn typu Homag

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409722
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BALTIC WOOD S.A.
Operator Linii Produkcyjnej – Obsługa maszyn typu Homag
miejsce pracy: Jasło/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Kluczowe zadania:

  • Eksploatacja oraz obsługa zautomatyzowanej frezarki wielowrzecionowej,

  • Raportowanie wyników produkcyjnych w systemie klasy ERP,

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną,

  • Wykonywanie czynności kontrolno- pomiarowych (precyzyjnymi przyrządami mierniczymi) zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego,

  • Szybkie reagowanie w razie wystąpienia zakłóceń w procesie produkcji.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie przy pracy na obrabiarkach CNC np. centra obróbcze firmy HOMAG,

  • Doświadczenie przy eksploatacji maszyn oraz linii produkcyjnych – min 1 rok,

  • Znajomość technik i urządzeń do obróbki drewna,

  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym,

  • Znajomość obsługi komputera pozwalająca na sprawne i poprawne prowadzenie procesów produkcyjnych oraz raportowanie wyników,

  • Zdolności manualne,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy,

  • Chęć zdobywania wiedzy z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Proces wdrożenia od firmy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Odzież ochronną i jej serwis,

  • Pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresach świątecznych,

  • Przyjazną atmosferę pracy.