Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409714
szukaj
Oferta z dnia: 09 wrzesień 2024
poleć znajomemu
WORKPOL Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Kontrola odlewów tarcz i hamulców

  • Przygotowanie materiałów do produkcji

  • Ustawianie maszyn produkcyjnych

  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Gotowość do odbycia płatnego szkolenia - pierwsze 2 tyg

  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem

  • Gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym

  • Gotowość do pracy od zaraz

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Podstawa plus premie 4-brygadowa frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa = 6000 brutto

  • Konkursy motywacyjne, paczki świąteczne

  • Bony żywieniowe 630 zł

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Jaworzno, Lelków, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bytom, Siemianowice, Sławniów, Wojkowice, Katowice, Tychy, Poręba, Zawiercie