Praca - Planista

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409712
szukaj
Oferta z dnia: 09 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Planista
miejsce pracy: Łódź, ul. Niciarniana 49D/łódzkie
Zakres obowiązków:
Zadania na stanowisku:

  • Organizacja produkcji zgodnie z zamówieniami i warunkami

  • Nadzór nad ilością materiałów i produktów końcowych

  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych

  • Analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Zarządzanie zespołem w odpowiedzi na potrzeby produkcyjne

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji i aktualizacja danych magazynowych

Wymagania:
Kwalifikacje:

  • Średnie wykształcenie

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Co najmniej rok doświadczenia w produkcji

  • Znajomość zarządzania magazynem

  • Umiejętność adaptacji do zmian w potrzebach klientów

  • Wiedza o metodach planowania produkcji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Prywatną opieka medyczna

  • Możliwość realnego rozwoju i awansu

  • Pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

  • Pracę nad innowacyjnymi projektami

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole