Praca - Inżynier projektu branży budowlanej

szukaj
Oferta z dnia: 09 wrzesień 2024
poleć znajomemu
NAFIBUD S.A.
Inżynier projektu branży budowlanej
miejsce pracy: Bielsk Podlaski/podlaskie
Zakres obowiązków:
Zakres zadań:

  • Współtworzenie projektu z Głównym Projektantem

  • Tworzenie rysunków budowlanych, sanitarnych i elektrycznych

  • Dbanie o terminowość i standardy jakości projektów

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Nadzory i inwentaryzacje na budowach

  • Praca z zespołem sprzedażowym firmy

  • Pomoc Kierownikowi Budowy w zarządzaniu pracami na placu budowy

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Znajomość AutoCad, Ventpack, MS Office

  • Doświadczenie w samodzielnych projektach mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

  • Uprawnienia do projektowania instalacji sanitarnych lub elektrycznych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Regularne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń

  • Narzędzia pracy

  • Opieka medyczna

  • Dofinansowanie karty MultiSport